Ödeme

Ödeme için Biletbayi.com Güvenilir mi?

Sitemiz, tüm bankaların 3D secure uygulamasını desteklemekte olup, tüm bankalarla anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Ödemelerinizi güven içinde gerçekleştirebilirsiniz. 

3D Secure sistemi ne kadar güvenli?

İnternet sitelerinde alışveriş yapılırken kullanılan 3D Secure uygulaması, kart kuruluşları tarafından (VISA, MasterCard) kullanıma sunulan bir uygulamadır. MasterCard için “SecureCode”, VISA Kredi Kartı için  “Verified by Visa” adı verilmektedir. Kullanıcının kredi kartı 3D Secure destekli ise ilk kullanımda ekranda “kayıt” yönlendirilmesi yapılacaktır.

3D Secure sistemine nasıl kayıt olunur?

Kullanıcı ödeme yaparken çalıştığı banka 3D Secure uygulamasını destekliyorsa, yeni bir sayfa açılarak kayıt işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Bankalara göre değişiklik arz eden bu durum, bazen çağrı merkezi numarasının belirlemesi ile de kendini gösterebilmektedir. 3D Secure uygulaması olan web sitelerde alışveriş yapılırken oluşturulan şifre kullanılır.

3D Secure sistemi nasıl çalışıyor?

Biletbayi.com web sitemizden bilet işlemi yaparken ödeme bölümüne gelindiğinde 3D Secure uygulaması kaydı yapmış iseniz sayfaya onaylandığına dair bir mesaj gelmektedir. Bu mesaj; bankanın işlemi onayladığı anlamına gelmektedir. Bu ekranda şifre istenen bölüme, oluşturduğunuz şifreyi girmeniz gerekiyor. 

Havale ile ödeme

Sitemizden bilet satın alırken ödemenizi havale ile yapmak istiyorsanız, rezervasyon işlemini tamamlayınız. Daha sonra ilgili banka üzerinden havale işlemini gerçekleştirip (0216) 572 50 00 numaralı telefondan irtibata geçerek biletleme işlemini tamamlayabilirsiniz.
Sitemizde biletlerin ödemesi TL cinsinden yapılmaktadır. Farklı bir para cinsi ile ödeme yapacaksanız iletişim numaramızı arayarak ödemeniz gereken tutarı netleştiriniz.

Ön rezervasyon tarihi ile satın alma işlemi aynı gün içerisinde olmayacak ise müşteri hizmetleri numaramızı arayarak ödemeniz gereken miktarı netleştirin.

Bankaların uyguladıkları “havale ücreti” veya “işlem ücreti” gibi ödemeler, kullanıcılar tarafından karşılanır. 
.
Hazırlanıyor...