Pegasus Airlines

Pegasus'la Bu Yaz Tatili Düşünme!

Kampanyadan faydalanmak için Pegasus Mobil uygulaması veya www.flypgs.com üzerinden uçuşunu gerçekleştirmek istediğin kampanya dâhilindeki hatları ve tarihi seç. Ödeme adımında karşına çıkacak Kampanyalar bölümünden “Uç Uç %30 İndirim” veya “Uç Uç %40 İndirim” seçeneğini işaretle. Onayla/Devam butonuna bastığında indirimin toplam tutara yansıdığını göreceksin. Kampanya Kuralları: Satış Tarihi: 1-3 Mart 2018 (Türkiye yerel saatine göre 3 Mart 2018 23:59’a kadar geçerlidir.) Uçuş Tarihi: 15 Mart 2018 – 6 Haziran 2018 Aşağıdaki tarihler kampanya kapsamı dışındadır. 20-24 Nisan 2018 27 Nisan – 3 Mayıs 2018 Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar: Tüm iç hatlar(Kıbrıs hatları dahil değildir.)

Kampanya İndirim Oranı: %30 İndirim / %40 İndirim Koltuk adedi: 3.570.902 Kampanya Pegasus Mobil uygulaması, flypgs.com veya mobil site üzerinden satın alınan biletlerde geçerlidir. %40 indirim kampanyasından faydalanabilmek için rezervasyon Pegasus Plus üye girişi yapılarak oluşturulmalıdır veya yolcu bilgileri alanında Pegasus Plus üye numarası (cep telefonu numarası) yazılmış olmalıdır. Aynı rezervasyonda birden fazla misafir bulunması durumunda Pegasus Plus üye numarasını (cep telefonu numarası) yazan tüm misafirlerimiz kampanyadan faydalanacaklardır. Kampanyadan çocuk misafirlerimiz de faydalanabilir İndirim iç hatlarda Eko paket ücreti üzerinden uygulanır. Eko dışındaki paketler için sadece bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır.

Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir. Kampanya ücretine check-in bedeli dahildir. Uçuşlarda her bir misafir ve her bir uçuş segmenti için yurt içi hatlarda 10 TL’den başlayan check-in bedeli tahsil edilir.

Bu bedel, ülkeler ve uçuş yapılacak uçuşlar bazında değişiklik gösterir. Kampanyadan faydalanarak satın alınan biletlerin açık bilete çevrilmesi durumunda, yeni oluşturduğunuz bilet kampanya şartlarına uymayacağı için yani kampanya kurallarında belirtilen “Kampanya Satış Tarihleri” kuralına aykırı olacağı için, yeniden tarih değişikliği yapıldığında ilk biletlemeden hak ettiğiniz indirim tutarı yeni bilette uygulanmaz ve kampanya kapsamında ödenen tutar üzerinden mevcut iptal değişiklik kuralları ile bilet farkı tahsil edilir.

Kampanya başka bir puan veya indirim kampanyasıyla birleştirilemez. İptal ve iade - değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur. İptal ve iade - değişiklik durumunda PNR’daki tüm misafirler için işlem yapılabilir, her bir misafir için ayrı işlem yapılamaz. Pegasus, kampanya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Pegasus Airlines Kampanyaları
Hazırlanıyor...