Pegasus Airlines

ING Pegasus Plus Kredi Kartı'nın Premium'u Çıktı!

Kampanya ING Pegasus Plus Premium veya ING Pegasus Classic Kredi Kartı'na 2 Ağustos – 30 Eylül 2017 tarihleri arasında (bu tarihler dahil) başvuru yapan ve Pegasus Plus Classic Kredi Kartı için 1 yıl boyunca toplam 12.000 TL harcama sözü, Pegasus Premium Kredi Kartı için ise 1 yıl boyunca toplam 6.000 TL harcama sözü veren misafirlerimiz için geçerlidir.

Misafir, Pegasus Plus Premium ve Pegasus Plus Classic kredi kartına ilk kez başvurmuş ise kredi kartını teslim aldıktan sonra bedava bilet için kullanacağı kod cep telefonuna SMS ile gönderilir.

Mevcut Pegasus Plus misafiri Pegasus Plus Classic Kredi Kart'ına başvurmuş ise mevcut Pegasus Plus Kredi Kartı, Pegasus Classic Kredi Kartı programına dönüştürüldüğünde bedava bilet için kullanacağı kod cep telefonuna SMS ile gönderilir.

Bedava bilet şifresi ile bilet düzenlemek için PNR'da tek yön uçuş ve tek yolcu bulunması gerekmektedir.

Bedava bilette değişiklik yapmak için Pegasus Flex ürünü kullanılamaz.

Bedava bilet devredilemez, değiştirilemez veya UçuşPuan’a çevrilemez. Kampanya, başka indirim kampanyaları veya UçuşPuan kampanyaları ile birleştirilemez.

Bedava bilet şifreleri sadece 12 yaş üzeri misafirler için kullanılabilir. 2 -12 yaş arasındaki çocuk misafirlerimize bedava bilet şifresi ile biletleme yapılamaz.

Kampanya 19 Eylül 2017 – 24 Mart 2018 tarih aralığında yapılacak uçuşlar için geçerlidir. Misafirlerimiz kampanya kapsamında kendilerine gönderilen kodlar ile 31 Ekim 2017 tarihine kadar biletleme yapabilir. Kod kullanılarak yapılan biletlemeler en erken 7 gün sonrası için gerçekleştirilebilmektedir. Kampanya 20 Aralık 2017 – 8 Ocak 2018 ve 18 Ocak – 6 Şubat 2018 tarihleri arasındaki uçuşlar için geçerli değildir.

Bedava biletler yalnızca flypgs.com’dan satın alınan yurt içi direkt uçuşlarda eko paket ve yurt dışı direkt uçuşlarda süper eko paket biletlere uygulanır. Bunun dışına eklenecek ek hizmetler ve paketler ayrıca ücretlendirilir. (Misafirlerden vergi vb. talep edilmeyecektir, dolayısıyla biletler bedava olacaktır) Misafirler tarafından eklenecek ek hizmetler ve paketler Pegasus Genel Kuralları doğrultusunda ayrıca ücretlendirilecektir.

Bedava bilet kodu, flypgs.com internet sitesinden bilet satın alma aşamasında kullanılır. Kampanyadan yararlanmak için; Pegasus Plus üye girişi yapılması, kampanya dahilindeki uçuşlar ve belirtilen tarih aralıkları için rezervasyonun oluşturulması gerekmektedir. Ödeme ekranındaki bilgiler doldurulduktan sonra, "Ödemeye Devam Et” butonuna tıklanıp, " PEGASUS PLUS KART LANSMAN BEDAVA BİLET KAMPANYASI” seçeneği işaretlenmelidir. Açılan ekrana şifre girilip "Onayla” butonuna basıldığında tek yön bilet tutarının 0 TL olarak geldiği görülecektir. "Ücretsiz Satış” kutusunu işaretledikten sonra "Şimdi Satın Al” butonu tıklanıp işlem tamamlanır.

Misafir, kampanya kapsamında verdiği TL bazlı harcama taahhüdünü yerine getirene kadar yapacağı harcamalardan Uçuş Puan kazanamaz. Bu kural Banka’nın verdiği Uçuş Puanlar için geçerlidir, Pegasus’tan uçuş puan kazanımı devam eder. Harcama taahhüdünüzü yerine getirmezseniz Pegasus Havayolları A.Ş.’nin 19 Eylül 2017 – 24 Mart 2018 tarihler arasındaki satışa açık tarifesindeki minimum yurt içi 39,99 TL ve yurt dışı 39,99 USD olan bilet satış fiyatının ortalama tutarı olan 90 TL’nin taahhütle karşılanamayan kısmı, bileti kullanmamış olsanız dahi, tarafınızdan tahsil edilir. 

Harcama sözünüzden bağımsız olarak, 31 Aralık 2017’ye kadar kartınızı iptal etmeniz/kapatmanız halinde bu kampanya geçersiz olacak ve bileti kullanmamış olsanız dahi tarafınızdan Pegasus Havayolları A.Ş.’nin 19 Eylül 2017 – 24 Mart 2018 tarihler arasındaki satışa açık tarifesindeki minimum yurt içi 39,99 TL ve yurt dışı 39,99 USD olan bilet satış fiyatının ortalama tutarı olan 90 TL tahsil edilecektir. Misafire tahsis edilen kredi kartı limiti, kampanya kapsamında verdiği harcama taahhüdünü gerçekleştirmesi için yeterli değilse, Misafir kampanyadan faydalanamaz ve bu husus misafire SMS ile bildirilir.

Kart limitinin harcama taahhüdünü gerçekleştirmeye yetmeyecek şekilde misafirin talebi doğrultusunda düşürülmesi halinde kampanya kapsamında verilen taahhüdün yerine getirilmediği kabul edilecek ve Pegasus Havayolları A.Ş.’nin 19 Eylül 2017 – 24 Mart 2018 tarihler arasındaki satışa açık tarifesindeki minimum yurt içi 39,99 TL ve yurt dışı 39,99 USD olan bilet satış fiyatının ortalama tutarı olan 90 TL tahsil edilecektir. Pegasus Havayolları A.Ş. ve ING Bank A.Ş. kampanya koşullarında her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar.
Pegasus Airlines Kampanyaları
Hazırlanıyor...