(+18)
(2-12)
(0-2)
(65+)

En Popüler Borajet Airlines Varış Noktaları

Borajet Airlines Hakkında

2008 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan havayolu şirketi Borajet, sektördeki payını küçük gövdeli uçaklarla almaktadır. Borajet, 2010 yılında Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nden (SHGM) aldığı ruhsatla Türkiye’de dolmuş uçak taşımacılığı yapmaya başlayan havayolu şirketidir. Küçük gövdeli uçaklarla büyük havalimanlarına besleyici uçuşların yapılmasında hizmet sunmaktadır.
Borajet Filosu:
EMB 190: 12 adet

Neden Borajet Airlines?

Borajet Uçak Bileti
İç ve dış hatlarda faaliyet gösteren Borajet, ucuz uçak bileti aramalarında kullanılan bir isimdir. Adana, Ankara, Antalya, Diyarbakır gibi iller başta olmak üzere, farklı şehirlere taşımacılık hizmeti sunan Borajet, Erbil, Berlin, Ercan Havalimanı gibi farklı ülkelere de uçuş düzenlemektedir. Sitemizin bilet sorgulama ekranını kullanarak en ucuz uçak bileti ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. 

Check-In İşlemleri

Borajet Online Check-in
Borajet, yolcularının rahat ve keyifli seyahat etmelerini sağlamak amacıyla internet sitesinden online check-in işlemlerinin yapılmasını sağlamaktadır. www.borajet.com.tr adresinden biletleme bölümüne erişerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Online check-in yapan yolcuların aşağıdaki kurallara dikkat etmeleri gerekmektedir.
  • Online check-in işlemleri, uçuştan 24 saat öncesi ile uçuştan 2 saat öncesine kadar yapılmaktadır.
  • Uçağın kalkış saatinden 20 dakika öncesine kadar gelmeyen yolcular, online check-in işlemi yaptırmış bile olsalar uçağa alınmamaktadırlar.
Havalimanında check-in
Havalimanında, bagajı olan yolcuların, uçuş saatinden en az 2 saat önce havalimanında hazır olmaları gerekmektedir. 

Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Serbest bagaj ve ücretli bagaj hakkı sunan Borajet, yolcularının rahat bir şekilde seyahat etmesi için aşağıdaki kurallara uyulmasını önemle arz eder.
  • Yurtiçi uçuşlarda serbest bagaj hakkı 15 kg’dır
  • Yurtdışı uçuşlarda serbest bagaj hakkı 20 kg’dır
  • Almanya uçuşlarında serbest bagaj hakkı 30 kg’dır.
Yukarıda belirtilen ücretsiz bagaj hakkı sınırını aşan yolculardan ek üret talep edilmektedir. Ücretli bagaj hakkı kuralları aşağıdaki gibidir.
  • Ücretsiz bagaj hakkı sınırını aşan yolcuların, her bir bagaj paketinin 32 kg’den fazla olmamasına dikkat etmelidirler.
  • İç hat seferlerinde ücretli bagaj hakkı, kilogram başına 7,00 TL’dir.
  • Dış hat seferlerinde ücretli bagaj hakkı kilogram başına 14,00 TL’dir.

Koltuk Seçimi

Yiyecek İçecek ve İkram

Borajet, ücretli koltuk satışını, yanlarında ekstra olarak getirdikleri misafirleri için sunmaktadır. Koltuk bedeli, diğer koltuk bedeli ile aynı ücrete tabidir. 
 

Biletleme Ücreti

Havayolu şirketlerinde biletleme ücretleri; varış noktasına, ülkenin vergilerine göre ve yapılan masraflara göre değişiklik göstermektedir. detaylı bilgi için firma ile görüşebilirsiniz. 
.
Hazırlanıyor...