Neden Biletbayi.com?
Neden Biletbayi.com?

Herkes bir şekilde yolculuk yapmak zorunda kalır. İş hayatı, tatil ya da farklı amaçlarla yapılan seyahatler… Ancak herkes de yine seyahatinin uygun maliyetlerle olmasını ister. Günümüzde artık daha fazla kullanılan havayolları, hızlı ulaşım açısından büyük bir öneme sahiptir. Kurban bayranmı için Peki, ucuz uçak bileti bulmak için ne yapmak gerekiyor? Bu sorunun cevabını Biletbayi.com farkıyla ucuz uçak bileti bulmanın kolaylıklarından söz etmek yeterli olacaktır.
 

  • Biletbayi.com’da 1000’den fazla havayolları firması bulunur. Aralarında karşılaştırma yapma imkanını bulabilirsiniz.
  • Sitemiz ekranına yansıyan uçak bileti fiyatları, havayolları firmalarından anlık olarak yansır.
  • Uçak bileti almak istediğiniz tarih aralıklarını seçerken bir de en ucuz uçak bileti fiyatlarına göre sıralama imkanına sahipsiniz.
  • Uçak bileti almak için arayış içine girmenize gerek kalmadan, yerinizde oturarak klavyenizi kullanmanız yeterli olacaktır. Kısa sürede biletinizi satın alabilirsiniz.
  • Biletbayi.com, ayrıcalıklı hizmetleri arasında kredi kartı ile uçak bileti alma olanaklarını sunmaktadır.
  • Yurtiçi havayolları firmalarının tamamının listesinin tek tıkla görebilirsiniz.
  • Havayolları firmalarının uyguladıkları kampanya, promosyon ve indirimli yurtdışı uçak bileti fiyatlarını tek seferde görebilirsiniz.
  • İşlem yaparken Comodo güvenliği ile ödeme yapmada tereddüt etmeden uçak bileti rezervasyonu yaptırabilirsini.
  • Seyahat edilecek nokta hakkında bilgiler, ilk defa gideceğiniz şehrin gezilecek yerleri, kültür ve eğlence bilgileri, tarihi ve turistik yerleri, Yeme-içme bilgileri ve alışveriş bilgilerini Biletbayi.com’da bulabilirsiniz.

Tüm bu ayrıcalıkları kullanarak seyahatinizi dilediğinizden daha kolay hale getirebilir, ucuz uçak bileti bulma kolaylıklarına sahip olabilir ve güven içinde online uçak bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz.

Hangi havayolları firmalarını Biletbayi.com’da bulabilirsiniz?

Herkesin yolculuk yapacağı güzergah farklıdır. Sadece yurtiçi değil yurtdışı yolculuklarında da uçak bileti rezervasyon imkanlarını Biletbayi.com ayrıcalıklarında bulabilirsiniz. Yurtiçi ve yurtdışı seferi yapıp ülkemizin önde gelen firmalarından THY (Türk Hava Yolları), AtlasGlobal, Sunexpress, Anadolujet, Onur Air, Pegasus ve Borajet Havayolları firmalarından uçak bileti satın alabilirsiniz. Bunlar dışında kalan Avrupa Havayolları firmalarından da uçak bileti satın alarak seyahat için gerekli hazırlıklara başlayabilirsiniz.

Biletbayi.com’dan uçak bileti nasıl satın alınır?

Biletbayi.com, müşterilerinin daha kolay uçak bileti satın alabilmesi için karmaşık ekran yerine daha sade ve kullanılır bir ekran sunmaktadır. Ekran girişinde kalkış - varış şehirlerini, gidiş - dönüş tarihlerini, kişi sayısı, tek yön, gidiş-geliş yönleri gibi bilgileri doldurduktan sonra “ileri” tuşuna basarak yönlendirilmeli şekilde biletinizi kredi kartı, EFT ve Havale ödeme seçeneklerinden birini kullanarak satın alabilirsiniz.

Biletbayi.com’da Türkiye’nin hangi illerine bilet bulabilirim?

Yurtiçi yolculuğu yaparken, güven içinde yolculuk yapmak, ucuz uçak bileti bulmak, kolay ödeme seçeneklerinden yararlanmak ve daha bir yolculukta olması gereken tüm özelliklere sahip olmak için Biletbayi.com’u tercih edebilirsiniz. Peki, Türkiye’nin hangi şehirlerine uçak bileti temin edebileceksiniz?

Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Manisa, Antalya, Milas, Samsun, Rize ve havaalanının olduğu tüm şehirler için ucuz uçak bileti bulabileceğiniz Biletbayi.com ile seyahatin beklediğinizden daha keyifli geçmesini sağlayabilir, aradığınız gibi ucuz, güvenilir ve kolay ödeme yöntemleriyle online uçak bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz.

.
Hazırlanıyor...