Zonguldak Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
ZONGULDAK
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
ZONGULDAK
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
ZONGULDAK
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
ZONGULDAK
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
ZONGULDAK
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
ZONGULDAK
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
ZONGULDAK

Zonguldak Hakkında

Plaka Kodu

67

Telefon Alan Kodu

372

Otogar Sayısı

0

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak, sahip olduğu limanıyla, Türkiye ile Karadeniz ülkeleri arasında bir bağlantı oluşturmaktadır

Kömürü ile meşhur olan ilde çok sayıda kömür madeni yer almaktadır. Tarihi uzun dönemler öncesine dayanan Zonguldak, ilk yerleşim yeri olduğundan bu yana çok sayıda egemenliğin hüküm sürdüğü bir kent olarak ön plana çıkmıştır.

Günümüze gelindiğinde ise modern yapılanmaları, doğal güzellikleri ve yeraltı kaynaklarıyla yine kendinden söz ettiren bir şehir olarak kendini göstermektedir. İl plaka kodu 67 olan Zonguldak'ın nüfusu 2015 verilerine göre 598.796'dır.

Karadeniz bölgesinden gelen misafirlerin genel olarak karayolu ve çevreyolunun sağlıklı olmasından dolayı otobüs ile yolculuk yapmayı tercih ettikleri görülmektedir.

Zonguldak'a nasıl gidilir?

Sitemizden faydalanarak Zonguldak otobüs bileti bulmanın en kolay yolunu elde edebilir, uygun fiyatlar sayesinde daha rahat bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz.

Zonguldak otobüs bileti veya Zonguldak yolu üzerindeki güzergahlara rahat bir şekilde ulaşmak ve keyifli bir yolculuk yapmak için sitemizin üst bölümünde yer alan "arama" bölümünde Zonguldak otobüs bileti yazarak sunulan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

biletbayi.com Kullanıcılarının Zonguldak Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

.
Hazırlanıyor...