Viranşehir Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL
Viranşehir
İSTANBUL
Viranşehir
İSTANBUL
Viranşehir
İSTANBUL
Viranşehir
İSTANBUL
Viranşehir

Viranşehir Hakkında

Bağlı Bulunduğu Şehir ve Plaka Kodu

Şanlıurfa - 63

Telefon Alan Kodu

414

Otogar Sayısı

0

Türkiye’nin güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Şanlıurfa’nın ilinin Viranşehir ilçesi, tarihi Sümerlere kadar giden bir yerleşim yeridir.

İlçe, yerleşim yeri olduğundan bu yana pek çok uygarlığın hakimiyeti altına girmiştir. Sırasıyla; Hititler, Aramiler, Asurlar, Persler, Büyük İskender, Roma, Sasaniler ve Bizans imparatorluğunun egemenliği altına giren Viranşehir, bu dönemden sonra Selçukların idaresi altına girmiş ondan sonra da Osmanlı imparatorluğunun hakimiyeti altına girmiştir. Çiğköftesi ve “sogılme” adı verilen patlıcan kebabı ile ünlü olan ilçe 2015 nüfus sayımına göre 184,604 nüfusa sahiptir. İlçenin Şanlıurfa il merkezine uzaklığı 90 km.’dir.

Viranşehir’e nasıl gidilir?

Türkiye'nin online uygun bilet karşılaştırma sitesi Biletbayi.com sizlere gideceğiniz güzergâhtaki seferleri diğer otobüs firmalarından online olarak listeler ve aynı zamanda en ucuz Şanlıurfa otobüs bileti fiyatını sizlere sunar.

Viranşehir Otobus Firmaları

biletbayi.com Kullanıcılarının Viranşehir Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Viranşehir Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Viranşehir Otobus Bileti Almak için Viranşehir Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Viranşehir Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
Ankara - Viranşehir 80 TL
Afyonkarahisar - Viranşehir 120 TL
Gaziantep - Viranşehir 60 TL
Bursa - Viranşehir 170 TL
Adana - Viranşehir 75 TL
.
Hazırlanıyor...