Van Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL
VAN
İSTANBUL
VAN
İSTANBUL
VAN
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
VAN
İSTANBUL
VAN
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
VAN
İSTANBUL
VAN
İSTANBUL
VAN

Van Hakkında

Plaka Kodu

65

Telefon Alan Kodu

432

Otogar Sayısı

0

Doğu Anadolu bölgesinin en büyük ili olan Van, M.Ö 7000 yıllarına kadar uzanan bir tarihe sahiptir

MÖ 7000 yıllarına kadar uzanan bir tarihe sahiptir. Kuzeyinde Ağrı, batısında Bitlis, güneybatısında Siirt, güneyinde Hakkari ili ile doğudan ise İran ile sınırı olan il kedisi ile ünlüdür. Van Gölü ise Anadolu'nun en büyük kapalı havzası olarak bilinmektedir.

Günümüze gelindiğinde, modern yapılanmalardan en iyi şekilde payını alan bir kent olarak karşımıza çıkmaktadır. Turizm dünyasınca tercih edilen kent, ulaşım açısından oldukça olanaklı seçenekler sunmaktadır. Türkiye'nin en kalabalık on dokuzuncu şehri Van'ın nüfusu 2015 itibarıyla 1.096.397'tir. İl plaka kodu ise 65'tir.

Van'a nasıl gidilir?

Çevre illerden gelenlerin tercih ettiği otobüs seyahatini tercih edenlerden iseniz sitemizden Van otobüs bileti seçeneklerini değerlendirerek en ucuz otobüs bileti ayrıcalıklarını elde edebilirsiniz.

Van otobüs bileti veya Van yolu üzerindeki güzergahlara rahat bir şekilde ulaşmak ve keyifli bir yolculuk yapmak için sitemizin üst bölümünde yer alan "arama" bölümünde Van Otobüs bileti yazarak sunulan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

biletbayi.com Kullanıcılarının Van Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

.
Hazırlanıyor...