Uzunköprü Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
UZUNKÖPRÜ
İSTANBUL (SELİMPAŞA TESİS)
UZUNKÖPRÜ
İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER)
UZUNKÖPRÜ
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
UZUNKÖPRÜ
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
UZUNKÖPRÜ
İSTANBUL (SELİMPAŞA TESİS)
UZUNKÖPRÜ
İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER)
UZUNKÖPRÜ
İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER)
UZUNKÖPRÜ

Uzunköprü Hakkında

Bağlı Bulunduğu Şehir ve Plaka Kodu

Edirne - 22

Telefon Alan Kodu

284

Otogar Sayısı

0

Marmara bölgesinde yer alan Edirne’nin bir ilçesi olan Uzunköprü, ilçe sınırları içerisinde yer alan dünyanın en uzun taş köprüsü “Uzunköprü ”den almaktadır.

Tarihi, Neolitik Çağ’a (MÖ. 8000-5500) yıllarına kadar uzanan ilçe, sırasıyla Yunan, Pers, Makedon, Roma ve Bizans hâkimiyeti altında kalarak günümüze kadar ulaşmıştır. Türkiye’nin en batı sınırında yer alan ilçe, tarihi eserleri ile turistlerin ilgisini çeken bir yerleşim yeridir.

Ergene Havzası’nda yer almasından dolayı Trakya’nın en verimli topraklarına sahip olan Uzunköprü’de tarım ve tarımsal sanayiye dayalı bir ekonomiye sahip olmasını sağlamaktadır.

Edirne il merkezine 48 km. uzaklıkta yer alan ilçenin nüfusu, 2015 sayımlarına göre 63,193 olarak hesaplanmıştır. İlçeye ulaşım, Edirne otobüs bileti alınarak şehir merkezinden hareket eden Uzunköprü minibüsleriyle sağlanmaktadır.

Uzunköprü’ye nasıl gidilir?

Türkiye'nin online uygun bilet karşılaştırma sitesi Biletbayi.com sizlere gideceğiniz güzergâhtaki seferleri diğer otobüs firmalarından online olarak listeler ve aynı zamanda en ucuz Edirne otobüs bileti fiyatını sizlere sunar.

Uzunköprü Otobus Firmaları

biletbayi.com Kullanıcılarının Uzunköprü Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Uzunköprü Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Uzunköprü Otobus Bileti Almak için Uzunköprü Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Uzunköprü Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
Esenler - Uzunköprü 65 TL
Gelibolu - Uzunköprü 42 TL
Edremit - Uzunköprü 150 TL
İstanbul - Uzunköprü 75 TL
Çanakkale - Uzunköprü 65 TL
Hazırlanıyor...