Tunceli Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
Alibeyköy
TUNCELİ
İSTANBUL
TUNCELİ
Gazi Mahallesi
TUNCELİ
Alibeyköy
TUNCELİ
İSTANBUL
TUNCELİ
Gazi Mahallesi
TUNCELİ

Tunceli Hakkında

Plaka Kodu

62

Telefon Alan Kodu

428

Otogar Sayısı

0

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Tunceli, Orta Çağ'dan kalma bir ilimizdir.

Şehrin Kuzeyinde ve batısında Munzur Dağları ile Karasu Irmağı, doğusunda Bingöl Dağları ve Peri Suyu, güneyinde Keban Baraj Gölü yer almaktadır. Doğal güzellikleri oldukça güzel olan ve oksijeni bol miktarda olan şehrimiz, turizm dünyasınca pek tercih edilmese de çevre illerden gelen yerel ziyaretçilerin uğradığı bir şehirdir.

Günümüz modern yapılanmalarından pek payını almasa da ulaşım açısından herhangi bir sorunu bulunmamaktadır. İl plaka kodu 62 olan Tunceli'nin nüfusu 2015 sayımlarına göre 86.527'dir.

Tunceli'ye nasıl gidilir?

Çevre illerden gelenlerin tercih ettikleri yolculuk tipi otobüs yolculuğudur. Daha uygun fiyatlarla bilet bulmak ve Tunceli otobüs bileti satın almak için sitemizden arama yapabilirsiniz.

Tunceli otobüs bileti veya Tunceli yolu üzerindeki güzergahlara rahat bir şekilde ulaşmak ve keyifli bir yolculuk yapmak için sitemizin üst bölümünde yer alan "arama" bölümünde Tunceli otobüs bileti yazarak sunulan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Tunceli Otobus Firmaları

Tunceli Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

En Çok Tercih Edilen Tunceli Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Tunceli Otobus Bileti Almak için Tunceli Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Tunceli Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
Malatya - Tunceli 50 TL
Diyarbakır - Tunceli 70 TL
Batman - Tunceli 80 TL
Elazığ - Tunceli 30 TL
İzmir - Tunceli 350 TL
Hazırlanıyor...