Sürmene Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
SÜRMENE
İSTANBUL (Esenler)
SÜRMENE
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
SÜRMENE
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
SÜRMENE
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
SÜRMENE
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
SÜRMENE
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
SÜRMENE

Sürmene Hakkında

Bağlı Bulunduğu Şehir ve Plaka Kodu

Trabzon - 61

Telefon Alan Kodu

462

Otogar Sayısı

0

Türkiye’nin Karadeniz bölgesinde, Trabzon’un ilçelerinden biri olan Sürmene, tarihi uzun dönemler öncesine dayanan bir yerleşim yeridir.

Milattan öncesi yıllardan günümüze kadar ulaşan ilçe, Anadolu’nun ilk ticaret odası, denizcilik, deniz ticareti, tersanecilik ve keresteciliğin yapıldığı yerdir. Uzun yıllar Doğu Karadeniz’in öncüsü olma konumunu koruma altına alan Sürmene, Karadeniz Sahil Yolu yapılmadan önce özellikle yaz aylarında oldukça kalabalıklaşan bir yer idi. Günümüzde de sosyal etkinlikler açısından bir hayli zengin olan ilçede üretilen; Sürmene bıçağı, Sürmene pidesi, Sürmene keseri, Sürmene takası, Sürmene tahta kaşığı ve Sürmene Gemi Tersanesi, kendinden söz ettiren değerlerdir… 2015 nüfus sayımına göre 25,764 nüfusa sahip olan ilçenin Trabzon il merkezine uzaklığı 38 km. uzaklıktadır.

Sürmene’ye nasıl gidilir?

Türkiye'nin online uygun bilet karşılaştırma sitesi Biletbayi.com sizlere gideceğiniz güzergâhtaki seferleri diğer otobüs firmalarından online olarak listeler ve aynı zamanda en ucuz Trabzon otobüs bileti fiyatını sizlere sunar.
 

biletbayi.com Kullanıcılarının Sürmene Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

.
Hazırlanıyor...