Sulusaray Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL
Sulusaray
İSTANBUL
Sulusaray
İSTANBUL
Sulusaray

Sulusaray Hakkında

Bağlı Bulunduğu Şehir ve Plaka Kodu

Tokat - 60

Telefon Alan Kodu

356

Otogar Sayısı

0

Türkiye’nin iç Anadolu bölgesinde, Tokat’ın bir ilçesi olan Sulusaray, Roma ve Bizans dönemlerinden kalma bir yerleşim yeridir.

Roma döneminde Karadeniz’deki en büyük 5 kentinden biri olan “Sebastapolis Antik Kenti” ilçe sınırları içerisinde yer almaktadır. Ekonomisi çiftçiliğe dayalı olan ilçede; soğan, patates, yonca bitkiler, elma ağaçları ve üzüm bağları fazlasıyla göze çarpmaktadır. 1990 yılında TBMM’de kabul edilen bir karar ile ilçe statüsüne ulaşan Sulusaray, 2015 nüfus sayımına göre 8,442 nüfusa sahiptir. İlçenin Tokat il merkezine uzaklığı 69 km.’dir.

Sulusaray’a nasıl gidilir?

Türkiye'nin online uygun bilet karşılaştırma sitesi Biletbayi.com sizlere gideceğiniz güzergâhtaki seferleri diğer otobüs firmalarından online olarak listeler ve aynı zamanda en ucuz Tokat otobüs bileti fiyatını sizlere sunar.
 
 

Sulusaray Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

biletbayi.com Kullanıcılarının Sulusaray Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Sulusaray Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Sulusaray Otobus Bileti Almak için Sulusaray Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Sulusaray Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
Çerkezköy - Sulusaray 140 TL
Çorlu - Sulusaray 150 TL
Silivri - Sulusaray 150 TL
Hazırlanıyor...