Söke Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
SÖKE
İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER)
SÖKE
İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER)
SÖKE
İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER)
SÖKE
İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY
SÖKE
İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER)
SÖKE
İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER)
SÖKE
İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY
SÖKE

Söke Hakkında

Bağlı Bulunduğu Şehir ve Plaka Kodu

Aydın - 9

Telefon Alan Kodu

256

Otogar Sayısı

0

Turizm açısından ülkemizde önemli bir konuma sahip olan Aydın’a bağlı Söke ilçesi, uzun dönemlerden günümüze kadar uzanan bir kenttir.

Bizans İmparatorluğu’nun sonlarına doğru M.Ö 1300’lü yıllardan bu yana yerleşim yeri olarak kullanılan bölgenin Yunanca adının “Sokia” veya “Aneon” olarak tarihi kaynaklarda yer aldığı bilinmektedir.

Aydın Bey’in Türkmen aşiretlerini buraya getirdiği ve aşiretlerden birinin başkanının da Süleyman Şah’ın dedesi olduğu tarihi kaynaklarda yer almaktadır. Aydın il merkezine 40 km. uzaklıkta yer alan Söke’nin nüfusu, 2015 sayımlarına göre 116,583 olarak tespit edilmiştir.

Aydın otobüs bileti satın alarak şehir merkezinden günübirlik hareket eden ilçe minibüsleriyle Söke’ye ulaşılabilmektedir.

Söke’ye nasıl gidilir?

Türkiye'nin online uygun bilet karşılaştırma sitesi Biletbayi.com sizlere gideceğiniz güzergâhtaki seferleri diğer otobüs firmalarından online olarak listeler ve aynı zamanda en ucuz Aydın otobüs bileti fiyatını sizlere sunar.

Söke Otobus Firmaları

biletbayi.com Kullanıcılarının Söke Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Söke Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Söke Otobus Bileti Almak için Söke Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Söke Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
İzmir - Söke 30 TL
Kayseri - Söke 100 TL
Mardin - Söke 150 TL
Isparta - Söke 65 TL
Elazığ - Söke 230 TL
.
Hazırlanıyor...