Sivas Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL
SİVAS
İSTANBUL
SİVAS
İSTANBUL
SİVAS
Alibeyköy
SİVAS
İSTANBUL
SİVAS
İSTANBUL
SİVAS
İSTANBUL
SİVAS
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
SİVAS

Sivas Hakkında

Plaka Kodu

58

Telefon Alan Kodu

346

Otogar Sayısı

0

Coğrafi konum bakımdan, ülkenin diğer bölgelerle en çok bağlantısı olan şehri Sivas, İç Anadolu bölgesinin en tarihi kentidir.

Kuzeyinde Ordu, kuzeybatısında Tokat doğusunda Erzincan, kuzeydoğusunda Giresun, batısında Yozgat, kuzeybatısında Kayseri, güneyinde Malatya ve Kahramanmaraş illerini barındırması, kültürel anlamda kentin zengin olmasını etkilemektedir. Kentin bazı noktalarında yapılan arkeolojik kazı çalışmalarında, geçmişinin Neolitik Çağ'a (MÖ 8000-5500) uzandığı tespit edilmiştir.

İklimi, kültürü ve doğasıyla harika bir görünüme sahip olan Sivas'ın il plaka kodu 58'dir. Kentte 2015 yılında yapılan nüfus sayımına göre 359.219 kişi yaşamaktadır.

Sivas'a nasıl gidilir?

Güzergah olarak orta yerde olması, otobüs yolculuğunun Sivas'ta aktif olmasını etkilemektedir. Sitemizden Sivas otobüs bileti arayarak kenti kolaylıkla ziyaret edebilir, en ucuz otobüs bileti ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Sivas otobüs bileti veya Sivas yolu üzerindeki güzergahlara rahat bir şekilde ulaşmak ve keyifli bir yolculuk yapmak için sitemizin üst bölümünde yer alan "arama" bölümünde Sivas otobüs bileti yazarak sunulan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

biletbayi.com Kullanıcılarının Sivas Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

.
Hazırlanıyor...