Selim Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL
Selim
İSTANBUL
Selim
İSTANBUL
Selim
Alibeyköy
Selim
İSTANBUL
Selim
İSTANBUL
Selim
Alibeyköy
Selim

Selim Hakkında

Bağlı Bulunduğu Şehir ve Plaka Kodu

Kars - 36

Telefon Alan Kodu

474

Otogar Sayısı

0

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Kars’a bağlı Selim ilçesinin tarihi, kesin olarak bilinmemekle birlikte, Kars ile aynı dönemlere uzandığı yönünde bilgiler, tarihi kaynaklarda yer almaktadır.

MÖ 5000 yıllarında Türkistan’a, MÖ 4000 yıllarında Azerbaycan’a yerleştikleri kayıtlarda yer alan Hunlar, bölgenin ilk yerleşimcileri olarak kabul edilmektedir. Bir dönem Urartuların egemenliği altında yer alan bölge, daha sonraki dönemlerde farklı medeniyetlere ev sahipliği yaparak Türklerin eline geçmiştir.

Selim, Kars il merkezine 32 km. uzaklıkta yer almaktadır. İlçenin nüfusu, 2015 sayımına göre 24,204 olarak hesaplanmıştır. Kars otobüs bileti alarak merkezden hareket eden araçlarla Selim’e ulaşım sağlanabilmektedir.

Selim’e nasıl gidilir?

Türkiye'nin online uygun bilet karşılaştırma sitesi Biletbayi.com sizlere gideceğiniz güzergâhtaki seferleri diğer otobüs firmalarından online olarak listeler ve aynı zamanda en ucuz Kars otobüs bileti  fiyatını sizlere sunar.

biletbayi.com Kullanıcılarının Selim Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Selim Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Selim Otobus Bileti Almak için Selim Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Selim Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
Esenler - Selim 140 TL
.
Hazırlanıyor...