Samsun Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
SAMSUN
İSTANBUL (Esenler)
SAMSUN
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
SAMSUN
İSTANBUL
SAMSUN
Alibeyköy
SAMSUN
İSTANBUL
SAMSUN
İSTANBUL
SAMSUN
Alibeyköy
SAMSUN

Samsun Hakkında

Plaka Kodu

55

Telefon Alan Kodu

362

Otogar Sayısı

0

Karadeniz bölgesinin Orta Karadeniz bölümünde yer alan Samsun'un Kuzeyinde Karadeniz, doğusunda Ordu, güneyinde Tokat ve Amasya, batısında ise Çorum ve Sinop illeri yer almaktadır.

Tarihi geçmişi MÖ 60000 yıllarına kadar uzanan Samsun'un ilk yerleşimcilerinin Kaşkarlar olduğu tarih kaynaklarında yer almaktadır. Bu dönemden sonra farklı egemenlikler altında kalan Samsun'da; Pers, Pontus, Roma, Bizans gibi egemenlikler de gelip geçmiştir.

Bu yönüyle zengin bir tarihi mirasa sahip olan Samsun, günümüze geldiğinde ise doğal güzellikleri, tarihi kalıntıları ve destinasyon alanlarıyla kendinden söz ettiren bir şehir halindedir.

Türkiye'nin on altıncı kalabalık şehir olan Samsun 2016 verilerine göre 1.281.484 nüfusa sahiptir. İl plaka kodu 55 olan kente ulaşımın rahat olması, karayolu çalışmalarının en iyi şekilde geliştirilmiş olması otobüs yolculuğu yapanların sayısını arttırmaktadır.

Samsun'a nasıl gidilir?

Samsun'a kolay bir şekilde seyahat etmek isteyenlere özel fırsatlar sunduğumuz sitemizden Samsun otobüs bileti araması yaparak farklı firmaları karşılaştırarak en ucuz otobüs bileti avantajlarıyla seyahat edebilirsiniz.

Samsun otobüs bileti veya Samsun yolu üzerindeki güzergahlara rahat bir şekilde ulaşmak ve keyifli bir yolculuk yapmak için sitemizin üst bölümünde yer alan "arama" bölümünde Samsun otobüs bileti yazarak sunulan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Samsun Otobus Firmaları

Samsun Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Samsun Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

biletbayi.com Kullanıcılarının Samsun Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Samsun Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Samsun Otobus Bileti Almak için Samsun Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Samsun Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
İstanbul - Samsun 90 TL
Ankara - Samsun 55 TL
Kayseri - Samsun 75 TL
Mersin - Samsun 100 TL
Rize - Samsun 70 TL
.
Hazırlanıyor...