Ortaca Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
ORTACA
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
ORTACA

Ortaca Hakkında

Bağlı Bulunduğu Şehir ve Plaka Kodu

Muğla - 48

Telefon Alan Kodu

252

Otogar Sayısı

0

Ege bölgesinin turistik değeri en yüksek illerinden biri olan Muğla’ya bağlı Ortaca ilçesi, turizm dünyasının tercih ettiği tatil beldeleri ile dolu bir yerleşim yeridir.

“Doğa harikası” olarak tabir edilen Dalyan’ın bulunduğu yer bu ilçedir. 1987 yılına kadar Köyceğiz ilçesine bağlı olan ilçe, bu dönemden sonra ilçe statüsüne yükselmiştir. Batı ve kuzeyinde Köyceğiz, doğusunda Dalaman ve güneyinde Akdeniz ile komşu olan ilçe, koyları, doğal güzellikleri, denizi ve kumsallarıyla ön plana çıkmaktadır. Yaz aylarında, ilçenin nüfusu neredeyse 2 katına yükselmektedir. 2015 nüfus sayımına göre 45,875 nüfusa sahip olduğu tespit edilen Ortaca ile Muğla arası 78 km.’dir.

Ortaca’ya nasıl gidilir?

Türkiye'nin online uygun bilet karşılaştırma sitesi Biletbayi.com sizlere gideceğiniz güzergâhtaki seferleri diğer otobüs firmalarından online olarak listeler ve aynı zamanda en ucuz Muğla otobüs bileti fiyatını sizlere sunar.

Ortaca Otobus Firmaları

Ortaca Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Ortaca Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

biletbayi.com Kullanıcılarının Ortaca Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Ortaca Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Ortaca Otobus Bileti Almak için Ortaca Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Ortaca Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
Denizli - Ortaca 70 TL
İzmir - Ortaca 60 TL
Kırklareli - Ortaca 205 TL
İstanbul - Ortaca 155 TL
Eskişehir - Ortaca 110 TL
.
Hazırlanıyor...