Ordu - Çatalpınar Otobüs Biletleri

0 KM

Süre

00:00 SAAT

En Ucuz Fiyat

0 TL
Arama yaptığınız güzergahta herhangi bir sefer bulunamamaktadır. Dilediğiniz güzergaha en yakın Alternatif Rotaları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Biletbayi.com olarak, Ordu'dan Çatalpınar'a en ucuz otobüs seferlerini ve en önemli otobüs firmalarını sizler için bir araya topladık. Gitmek istediğiniz güzergah üzerinde otobüs sefer saatleri ve fiyatlarını karşılaştırıp, en uygun fiyatı bulabilirsiniz.
Ordu Hakkında

Karadeniz bölgesinin en güzel kentlerinden biri olan Ordu, tarihi geçmişi, doğal güzellikleri, yöresel kültürü ile ön plana çıkan bir kenttir

Kuzeyinde Karadeniz, güneyinde Tokat ve Sivas illeri, batısında Samsun, doğusunda Giresun illerini bulunduran kent, "Büyükşehir" statüsünde yer almaktadır. Geçmişi MÖ 400 yıllarına kadar uzanan kente, farklı dönemlerde farklı egemenlikler hakim olmuşlardır.

Günümüze gelindiğinde ise modern yapılanmalardan en iyi şekilde payını alan bir kent olarak görülmektedir. Türkiye'nin otuzuncu büyük şehri olan Ordu'nun plaka kodu 52'dir. 2015 nüfus sayımına göre kentin nüfusu 728,949'dur.

Çevre illerden şehre gelen yolcuların daha çok tercih ettikleri otobüs yolculuğu, gayet rahat şartlarda geçebilmektedir. Sitemizden Ordu otobüs bileti araması yaptırarak farklı firmaların karşılaştırarak en ucuz otobüs bileti bulma fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Ordu'ya nasıl gidilir?

Ordu otobüs bileti veya Ordu yolu üzerindeki güzergahlara rahat bir şekilde ulaşmak ve keyifli bir yolculuk yapmak için sitemizin üst bölümünde yer alan "arama" bölümünde Ordu otobüs bileti yazarak sunulan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.
Çatalpınar Hakkında

Türkiye’nin Karadeniz bölgesinde yer alan Ordu’nun Çatalpınar ilçesi, tarihi geçmişi bölge ile aynı dönemlere uzanan bir yerleşim yeridir.

İlçenin 1900’lü yıllarda adının “Çatak” olduğu kaynaklarda yer almaktadır. Bu ismin kullanılmasının nedeni ise o dönemlerde yolcuların konakladığı Çatak Hanı’nın burada bulunmasından kaynaklanmaktadır. İlçenin geçim kaynağı tarım ve hayvancılık üzerinedir. Ayrıca fındık üretimi de burada görülen ekonomik kaynaklardan biridir. 2015 nüfus sayımına göre 13,786 nüfusa sahip olan Çatalpınar, Ordu il merkezine 58 km. uzaklıkta yer almaktadır.

Çatalpınar’a nasıl gidilir?

Türkiye'nin online uygun bilet karşılaştırma sitesi Biletbayi.com sizlere gideceğiniz güzergâhtaki seferleri diğer otobüs firmalarından online olarak listeler ve aynı zamanda en ucuz Ordu otobüs bileti fiyatını sizlere sunar.

Çatalpınar Kalkışlı Popüler Firmalar

Hazırlanıyor...