Ordu - Çamaş Otobüs Biletleri

0 KM

Süre

00:00 SAAT

En Ucuz Fiyat

0 TL
Arama yaptığınız güzergahta herhangi bir sefer bulunamamaktadır. Dilediğiniz güzergaha en yakın Alternatif Rotaları aşağıda inceleyebilirsiniz.

  • Alternatif olarak Ordu Çamaş güzergahına göz atabilirsiniz.

Biletbayi.com olarak, Ordu'dan Çamaş'a en ucuz otobüs seferlerini ve en önemli otobüs firmalarını sizler için bir araya topladık. Gitmek istediğiniz güzergah üzerinde otobüs sefer saatleri ve fiyatlarını karşılaştırıp, en uygun fiyatı bulabilirsiniz.
Ordu Hakkında

Karadeniz bölgesinin en güzel kentlerinden biri olan Ordu, tarihi geçmişi, doğal güzellikleri, yöresel kültürü ile ön plana çıkan bir kenttir

Kuzeyinde Karadeniz, güneyinde Tokat ve Sivas illeri, batısında Samsun, doğusunda Giresun illerini bulunduran kent, "Büyükşehir" statüsünde yer almaktadır. Geçmişi MÖ 400 yıllarına kadar uzanan kente, farklı dönemlerde farklı egemenlikler hakim olmuşlardır.

Günümüze gelindiğinde ise modern yapılanmalardan en iyi şekilde payını alan bir kent olarak görülmektedir. Türkiye'nin otuzuncu büyük şehri olan Ordu'nun plaka kodu 52'dir. 2015 nüfus sayımına göre kentin nüfusu 728,949'dur.

Çevre illerden şehre gelen yolcuların daha çok tercih ettikleri otobüs yolculuğu, gayet rahat şartlarda geçebilmektedir. Sitemizden Ordu otobüs bileti araması yaptırarak farklı firmaların karşılaştırarak en ucuz otobüs bileti bulma fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Ordu'ya nasıl gidilir?

Ordu otobüs bileti veya Ordu yolu üzerindeki güzergahlara rahat bir şekilde ulaşmak ve keyifli bir yolculuk yapmak için sitemizin üst bölümünde yer alan "arama" bölümünde Ordu otobüs bileti yazarak sunulan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.
Çamaş Hakkında

Karadeniz bölgesinde, Ordu’nun bir ilçesi olan Çamaş, doğal güzellikleriyle Karadeniz bölgesinin en güzel ilçelerinden biri olma özelliği ile ön plana çıkmaktadır.

“Sarıçiçek Yaylası” ve “Gelin Kayası” ile ünlenen ilçe hoş bir tabiata sahiptir. Fındıkçılığın ekonomisini oluşturduğu ilçenin tarihi de bir hayli uzun dönemler öncesine uzanmaktadır. Kaynaklarda yer aldığına göre Çamaş’ın tarihi M.Ö 3. Yüzyıla kadar inmektedir. 1930 yılında bucak olarak Ordu merkezine bağlı olan bölge 1944 yılında köyleriyle birlikte Fatsa ilçesine bağlanmış 1975 yılında belediyesi kurulmuş ve 1990 yılında TBMM’de kabul edilen karar ile Çamaş ilçe statüsüne yükseltilmiştir. 2015 nüfus sayımına göre 8,594 nüfusa sahip olan ilçe, Ordu il merkezine 55 km. uzaklıktadır. 

Çamaş’a nasıl gidilir?

Türkiye'nin online uygun bilet karşılaştırma sitesi Biletbayi.com sizlere gideceğiniz güzergâhtaki seferleri diğer otobüs firmalarından online olarak listeler ve aynı zamanda en ucuz Ordu otobüs bileti fiyatını sizlere sunar.

Çamaş Kalkışlı Popüler Firmalar

Hazırlanıyor...