Ordu Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL (Esenler)
ORDU
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
ORDU
İSTANBUL (Esenler)
ORDU
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
ORDU
İSTANBUL
ORDU
Alibeyköy
ORDU
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
ORDU
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
ORDU

Ordu Hakkında

Plaka Kodu

52

Telefon Alan Kodu

452

Otogar Sayısı

0

Karadeniz bölgesinin en güzel kentlerinden biri olan Ordu, tarihi geçmişi, doğal güzellikleri, yöresel kültürü ile ön plana çıkan bir kenttir

Kuzeyinde Karadeniz, güneyinde Tokat ve Sivas illeri, batısında Samsun, doğusunda Giresun illerini bulunduran kent, "Büyükşehir" statüsünde yer almaktadır. Geçmişi MÖ 400 yıllarına kadar uzanan kente, farklı dönemlerde farklı egemenlikler hakim olmuşlardır.

Günümüze gelindiğinde ise modern yapılanmalardan en iyi şekilde payını alan bir kent olarak görülmektedir. Türkiye'nin otuzuncu büyük şehri olan Ordu'nun plaka kodu 52'dir. 2015 nüfus sayımına göre kentin nüfusu 728,949'dur.

Çevre illerden şehre gelen yolcuların daha çok tercih ettikleri otobüs yolculuğu, gayet rahat şartlarda geçebilmektedir. Sitemizden Ordu otobüs bileti araması yaptırarak farklı firmaların karşılaştırarak en ucuz otobüs bileti bulma fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Ordu'ya nasıl gidilir?

Ordu otobüs bileti veya Ordu yolu üzerindeki güzergahlara rahat bir şekilde ulaşmak ve keyifli bir yolculuk yapmak için sitemizin üst bölümünde yer alan "arama" bölümünde Ordu otobüs bileti yazarak sunulan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

biletbayi.com Kullanıcılarının Ordu Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

.
Hazırlanıyor...