Of Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
OF
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
OF

Of Hakkında

Bağlı Bulunduğu Şehir ve Plaka Kodu

Trabzon - 61

Telefon Alan Kodu

462

Otogar Sayısı

0

Karadeniz bölgesinde yer alan Trabzon’un Of ilçesinin tarihi de bölge ile aynı dönemlere uzanmaktadır.

Trabzon’un doğusunda yer alan ilçe, Karadeniz bölgesinin güzelliklerine hakimdir. Solaklı, Baltacı ve İyidere derlerinin suladığı arazileri, Karadeniz bitki örtüsünü en iyi şekilde beslemektedir. Antik Yunancada “Ophiussa” veya “Ophiusa” anlamına gelen “yılanların yaşadığı yer” anlamındaki isim kullanılmaktadır. 1057’de Anadolu’ya yerleşen Türkmen/Çepnilerin buraya yerleşmesinden sonra birçok medeniyeti arkasında bırakarak Türklerin egemenliği altına giren Of, 2015 nüfus sayımına göre 41,277 nüfusa sahiptir. Of ile Trabzon arası 84 km.’dir.

Of’a nasıl gidilir?

Türkiye'nin online uygun bilet karşılaştırma sitesi Biletbayi.com sizlere gideceğiniz güzergâhtaki seferleri diğer otobüs firmalarından online olarak listeler ve aynı zamanda en ucuz Trabzon otobüs bileti fiyatını sizlere sunar.

Of Otobus Firmaları

Of Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Of Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

biletbayi.com Kullanıcılarının Of Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Of Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Of Otobus Bileti Almak için Of Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Of Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
Adana - Of 160 TL
Esenler - Of 150 TL
.
Hazırlanıyor...