Nurdağı Hakkında

Bağlı Bulunduğu Şehir ve Plaka Kodu

Gaziantep - 27

Telefon Alan Kodu

342

Otogar Sayısı

0

Gaziantep-Adana Karayolu üzerinde yer alan Nurdağı, geçmiş dönemi uzun zamanlar öncesine dayanan yerleşim bölgelerinden biridir.

1976 yılında belediye olan ilçe, geçmiş dönemlerde farklı medeniyetlere beşiklik yaparak günümüze kadar ulaşmıştır. Ekonomisi pamuk, buğday, şeker pancarı, kırmızı biber, salatalık, patlıcan gibi ürünlere dayalı olan Nurdağı, krom yataklarıyla da kendinden söz ettiren ilçelerden biridir.

Gaziantep il merkezine 58 km. uzaklıkta yer alan ilçenin nüfusu, 2015 sayımlarına göre 37,977 olarak belirlenmiştir. Gaziantep otobüs bileti alarak şehir merkezinden hareket eden Nurdağı minibüsleriyle ilçeye ulaşım sağlanmaktadır.

Nurdağı’na nasıl gidilir?

Türkiye'nin online uygun bilet karşılaştırma sitesi Biletbayi.com sizlere gideceğiniz güzergâhtaki seferleri diğer otobüs firmalarından online olarak listeler ve aynı zamanda en ucuz Gaziantep otobüs bileti fiyatını sizlere sunar.

Nurdağı Otobus Firmaları

biletbayi.com Kullanıcılarının Nurdağı Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Nurdağı Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Nurdağı Otobus Bileti Almak için Nurdağı Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Nurdağı Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
Adana - Nurdağı 20 TL
Ankara - Nurdağı 89 TL
Mersin - Nurdağı 30 TL
İzmir - Nurdağı 100 TL
Elazığ - Nurdağı 80 TL
Hazırlanıyor...