Nizip Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL
Nizip
İSTANBUL(Esenler)
Nizip
İSTANBUL(Alibeyköy)
Nizip

Nizip Hakkında

Bağlı Bulunduğu Şehir ve Plaka Kodu

Gaziantep - 27

Telefon Alan Kodu

342

Otogar Sayısı

0

Güneydoğu Anadolu bölgesinde, Gaziantep’e bağlı olan Nizip ilçesi, “Antep fıstığı” ve zeytin üretimi ile ünlenen bir ilçedir.

M.Ö 2000 yıllarına kadar uzanan bir tarihi geçmişe sahip olan ilçe, Hititler döneminden önce kurulmuştur. Hititler, Romalılar, Bizans ve Selçukların egemenliği altından geçerek Osmanlı Devleti topraklarına dahil edilen ilçe, 1517 yılında Yavuz Sultan Selim tarafından fethedilmiştir.

Sabun, Antep fıstığı, zeytin, mercimek, buğday, arpa ve bağcılığa dayanan bir ekonomisi olan ilçe, Gaziantep il merkezine 37 km. uzaklıkta yer almaktadır. 2015 nüfus sayımına göre ilçenin nüfusunun 137,878 olarak belirlenmiştir.

Gaziantep otobüs bileti alarak şehir merkezinden hareket eden ilçe araçlarıyla Nizip’e ulaşım sağlanmaktadır.

Nizip’e nasıl gidilir?

Türkiye'nin online uygun bilet karşılaştırma sitesi Biletbayi.com sizlere gideceğiniz güzergâhtaki seferleri diğer otobüs firmalarından online olarak listeler ve aynı zamanda en ucuz Gaziantep otobüs bileti fiyatını sizlere sunar.

Nizip Otobus Firmaları

Nizip Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Nizip Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

biletbayi.com Kullanıcılarının Nizip Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Nizip Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Nizip Otobus Bileti Almak için Nizip Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Nizip Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
Erzurum - Nizip 140 TL
Siverek - Nizip 50 TL
Mersin - Nizip 45 TL
Kayseri - Nizip 75 TL
Isparta - Nizip 120 TL
.
Hazırlanıyor...