Niğde - Çamardı Otobüs Biletleri

0 KM

Süre

00:00 SAAT

En Ucuz Fiyat

0 TL
Arama yaptığınız güzergahta herhangi bir sefer bulunamamaktadır. Dilediğiniz güzergaha en yakın Alternatif Rotaları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Biletbayi.com olarak, Niğde'dan Çamardı'a en ucuz otobüs seferlerini ve en önemli otobüs firmalarını sizler için bir araya topladık. Gitmek istediğiniz güzergah üzerinde otobüs sefer saatleri ve fiyatlarını karşılaştırıp, en uygun fiyatı bulabilirsiniz.
Niğde Hakkında

İç Anadolu bölgesinde yer alan Niğde'nin tarihi geçmişi yaklaşık olarak 10.000 yıla kadar uzanmaktadır.

Tarih kaynaklarında kentin adının Nahita ya da Nakita olarak geçtiği söylenmektedir. Sessiz ve kendine has mimarisi ile göze çarpan Niğde, günümüze geldiğinde de yine bu dingin özelliğini yitirmiyor. Modern yapılanmalardan payını almış olsa da turistik bir belde olmadığı için sessiz bir şehir konumundadır.

İl plaka kodu 51 olan kentin nüfusu, 2015 verilerine göre 211,092'dir. Yapılan yol çalışmaları sayesinde çevre illerden gelen yolcular, otobüs yolculuğu ile rahatlıkla kenti ziyaret edebilmektedirler.

Sitemizden yararlanarak da Niğde Otobüs bileti alternatiflerini değerlendirebilir, en uygun otobüs bileti seçeneklerini inceleyerek seyahat edebilirsiniz.

Niğde'ye nasıl gidilir?

Niğde otobüs bileti veya Niğde yolu üzerindeki güzergahlara rahat bir şekilde ulaşmak ve keyifli bir yolculuk yapmak için sitemizin üst bölümünde yer alan "arama" bölümünde Niğde otobüs bileti yazarak sunulan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.
Çamardı Hakkında

Türkiye’nin iç Anadolu bölgesinde, Niğde’nin 6 ilçesinden biridir.

Bölge ile aynı tarihi uzantılara sahip olan ilçe, M.Ö. 3000-2000 yıllarına yani eski Tunç Devri’ne uzanan bir geçmiş ile tarihlendirilmektedir. Göltepe Kestel Ören Yeri’nde yapılan arkeolojik kazı çalışmalarında bölgenin Orta Hitit döneminden bu yana yerleşim merkezi olarak kullanıldığı anlaşılmıştır. Tarihi değerleri ve yüzeysel şekilleriyle bir hayli ilgi çekici olan Çamardı, 2015 nüfus sayımına göre 13,219 nüfusa sahiptir. İlçenin Niğde il merkezine uzaklığı 40 km.’dir.

Çamardı’ya nasıl gidilir?

Türkiye'nin online uygun bilet karşılaştırma sitesi Biletbayi.com sizlere gideceğiniz güzergâhtaki seferleri diğer otobüs firmalarından online olarak listeler ve aynı zamanda en ucuz Niğde otobüs bileti fiyatını sizlere sunar.

Niğde Kalkışlı Popüler Firmalar

Çamardı Kalkışlı Popüler Firmalar

Hazırlanıyor...