Niğde Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL
NİĞDE
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
NİĞDE
İSTANBUL
NİĞDE
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
NİĞDE
İSTANBUL
NİĞDE
İSTANBUL
NİĞDE

Niğde Hakkında

Plaka Kodu

51

Telefon Alan Kodu

388

Otogar Sayısı

0

İç Anadolu bölgesinde yer alan Niğde'nin tarihi geçmişi yaklaşık olarak 10.000 yıla kadar uzanmaktadır.

Tarih kaynaklarında kentin adının Nahita ya da Nakita olarak geçtiği söylenmektedir. Sessiz ve kendine has mimarisi ile göze çarpan Niğde, günümüze geldiğinde de yine bu dingin özelliğini yitirmiyor. Modern yapılanmalardan payını almış olsa da turistik bir belde olmadığı için sessiz bir şehir konumundadır.

İl plaka kodu 51 olan kentin nüfusu, 2015 verilerine göre 211,092'dir. Yapılan yol çalışmaları sayesinde çevre illerden gelen yolcular, otobüs yolculuğu ile rahatlıkla kenti ziyaret edebilmektedirler.

Sitemizden yararlanarak da Niğde Otobüs bileti alternatiflerini değerlendirebilir, en uygun otobüs bileti seçeneklerini inceleyerek seyahat edebilirsiniz.

Niğde'ye nasıl gidilir?

Niğde otobüs bileti veya Niğde yolu üzerindeki güzergahlara rahat bir şekilde ulaşmak ve keyifli bir yolculuk yapmak için sitemizin üst bölümünde yer alan "arama" bölümünde Niğde otobüs bileti yazarak sunulan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Niğde Otobus Firmaları

biletbayi.com Kullanıcılarının Niğde Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Niğde Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Niğde Otobus Bileti Almak için Niğde Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Niğde Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
Salihli - Niğde 120 TL
Gaziantep - Niğde 100 TL
Ankara - Niğde 50 TL
.
Hazırlanıyor...