Muğla Otobüs Seferleri

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
MUĞLA
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
MUĞLA
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
MUĞLA
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
MUĞLA
Muğla Hakkında

Akdeniz bölgesinin en gözde kentlerinden biri olan Muğla, özellikle de yaz tatilcilerinin akınına uğrayan kentlerimizden biridir.

Fethiye, Marmaris, Datça, Milas gibi tatil beldelerini içine alan kent, tarihi bakımdan olduğu gibi doğal güzellikler bakımından da çok zengin bir kenttir. Antik dönemlerden kalma şehirde farklı dönemlerde farklı medeniyetlerin gelip geçtiği bilinmektedir. Medler, Persler, Asurlar gibi önemli medeniyetlere ev sahipliği yaparak tarihi aralayan kent, günümüze geldiğinde ise modern yüzüyle kendinden söz ettiriyor.

Türkiye'nin en kalabalık yirmi dördüncü şehri olan Muğla'da 2013 itibarıyla 866.665 kişinin yaşadığı tespit edilmiştir. İl plaka kodu 48 olan Muğla'ya çevre illerden gelen misafirlerin tercih ettikleri yolculuk tipi, otobüs yolculuğudur.

Muğla'ya nasılı gidilir?

Muğla otobüs bileti veya Muğla yolu üzerindeki güzergahlara rahat bir şekilde ulaşmak ve keyifli bir yolculuk yapmak için sitemizin üst bölümünde yer alan arama bölümünde Muğla otobüs bileti yazarak sunulan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.
Hazırlanıyor...