Mengen Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
MENGEN
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
MENGEN

Mengen Hakkında

Bağlı Bulunduğu Şehir ve Plaka Kodu

Bolu - 14

Telefon Alan Kodu

374

Otogar Sayısı

0

Türkiye’nin Bolu iline bağlı bir ilçe olan Mengen, doğal güzellikleriyle çevre illerden gelen yerel misafirlerin uğrak noktalarından biridir.

Soğucak, Akçakoca, Bürnük, Sırıklı, Çukur Yayla, Çorakkadirler Yaylası ve Göl Yaylası gibi birçok yaylaya ev sahipliği yapan Mengen, aynı zamanda yetiştirdiği aşçılarıyla da kendinden söz ettiren bir yerleşim yeridir.

Tam olarak hangi dönemlerde yerleşim yeri olduğu bilinmeyen ilçenin nüfusu, 2015 sayımlarına göre 13,790 olarak belirlenmiştir. Bolu il merkezine 48 km. uzaklıkta yer alan ilçeye ulaşım asfalt karayolu ile Yeniçağa ve Gökçesu üzerinden ulaşılabilmektedir.

Bolu otobüs bileti alarak il merkezinden hareket eden ilçe minibüsleriyle de Mengen’e gidilebilir.

Mengen’e nasıl gidilir?

Türkiye'nin online uygun bilet karşılaştırma sitesi Biletbayi.com sizlere gideceğiniz güzergâhtaki seferleri diğer otobüs firmalarından online olarak listeler ve aynı zamanda en ucuz Bolu otobüs bileti fiyatını sizlere sunar.

Mengen Otobus Firmaları

Mengen Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Mengen Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

biletbayi.com Kullanıcılarının Mengen Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Mengen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Mengen Otobus Bileti Almak için Mengen Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Mengen Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
Gemlik - Mengen 110 TL
Zonguldak - Mengen 40 TL
Ankara - Mengen 65 TL
Çaycuma - Mengen 25 TL
Adana - Mengen 120 TL
.
Hazırlanıyor...