Marmaris Hakkında

Bağlı Bulunduğu Şehir ve Plaka Kodu

Muğla - 48

Telefon Alan Kodu

252

Otogar Sayısı

0

Ege bölgesinde yer alan Muğla’nın en turistik ilçelerinden biri olan Marmaris, yaz ayları geldiğinde geniş bir misafir kitlesini ağırlar.

Denizi, doğası, kumsalları ve koyları ile mükemmel bir destinasyon olan Marmaris, aynı zamanda tarihi ve kültürel değerleriyle de ön plana çıkan bir yerdir. Akdeniz ikliminin hakim olduğu ilçede, yılın uzun dönemi denize girmek mümkündür. Batısında; Reşadiye Yarımadası ve Kerme Körfezi, kuzeyinde; Ula, doğusunda; Balan Dağı, Karadağ ve Günlük Tepeleri ile güneyinde; Akdeniz ile çevrili olan ilçenin nüfusu 2015 nüfus sayımına göre 89,630 nüfusa sahiptir. İlçenin Muğla il merkezine uzaklığı 57 km’dir.

Marmaris’e nasıl gidilir?

Türkiye'nin online uygun bilet karşılaştırma sitesi Biletbayi.com sizlere gideceğiniz güzergâhtaki seferleri diğer otobüs firmalarından online olarak listeler ve aynı zamanda en ucuz Muğla otobüs bileti fiyatını sizlere sunar. 

Marmaris Otobus Firmaları

Marmaris Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Marmaris Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

biletbayi.com Kullanıcılarının Marmaris Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Marmaris Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Marmaris Otobus Bileti Almak için Marmaris Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Marmaris Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
İzmir - Marmaris 60 TL
Gaziantep - Marmaris 150 TL
Diyarbakır - Marmaris 250 TL
Antalya - Marmaris 70 TL
Ankara - Marmaris 120 TL
.
Hazırlanıyor...