Manavgat Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
MANAVGAT
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
MANAVGAT
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
MANAVGAT
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
MANAVGAT
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
MANAVGAT
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
MANAVGAT
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
MANAVGAT
İSTANBUL
Manavgat

Manavgat Hakkında

Bağlı Bulunduğu Şehir ve Plaka Kodu

Antalya - 7

Telefon Alan Kodu

242

Otogar Sayısı

0

Akdeniz bölgesinin en uğrak tatil beldelerinden biri olan Manavgat, Antalya’ya 78 km. uzaklıkta yer alan bir ilçesidir.

Antalya’nın en büyük ikinci ilçesi olarak bilinen ilçede, Manavgat Şelalesi, Türkiye’nin en düzenli akan Manavgat Irmağı’ndan beslenmektedir. Doğal güzelliklerinin yanında tarihi yerleriyle de ön plana çıkan ilçe uzun dönemler öncesine dayanan bir tarihi geçmişe sahiptir.

Günümüzde turizm dünyasınca çok fazlasıyla tercih edilen güzelliklere sahip olması, her geçen gün daha fazla yerli ve yabancı ziyaretçi çekmesini etkilemektedir. Kuzeyi Toros Dağları ile çevrili olan Manavgat’ın sınırlarında Manavgat Nehri üzerinde Oymapınar Barajı ve Manavgat Barajı adıyla iki adet hidroelektrik santrali yer almaktadır.

Antalya otobüs bileti alınarak güzergah üzerinden ulaşımın sağlanabildiği gibi Antalya il merkezinden hareket eden minibüsler ve otobüslerle de ilçeye gidilebilmektedir. 2015 sayımlarına göre ilçenin nüfusu 222,419 olarak hesaplanmıştır. 

Manavgat’a nasıl gidilir?

Türkiye'nin online uygun bilet karşılaştırma sitesi Biletbayi.com sizlere gideceğiniz güzergâhtaki seferleri diğer otobüs firmalarından online olarak listeler ve aynı zamanda en ucuz Antalya otobüs bileti fiyatını sizlere sunar.

biletbayi.com Kullanıcılarının Manavgat Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

.
Hazırlanıyor...