Kütahya - Çavdarhisar Otobüs Biletleri

5390 KM

Süre

00:00 SAAT

En Ucuz Fiyat

0 TL
Arama yaptığınız güzergahta herhangi bir sefer bulunamamaktadır. Dilediğiniz güzergaha en yakın Alternatif Rotaları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Biletbayi.com olarak, Kütahya'dan Çavdarhisar'a en ucuz otobüs seferlerini ve en önemli otobüs firmalarını sizler için bir araya topladık. Gitmek istediğiniz güzergah üzerinde otobüs sefer saatleri ve fiyatlarını karşılaştırıp, en uygun fiyatı bulabilirsiniz.
Kütahya Hakkında

Kentin tarih kaynaklarında geçen isimleri, Kotiaeon, Cotiaeum ve Koti şeklinde görülmektedir. Lidyalılar, Persler ve Büyük İskender dönemi gibi önemli evrelerden geçerek Osmanlı hakimiyeti altına giren Kütahya'da çok sayıda tarihi yapı bulunmaktadır.

Porseleni ile ünlü olan kentimiz, alt yapı çalışmaları sağlıklı olan ve ulaşım açısından kolaylıkların yer aldığı illerimizden biridir. Kütahya'ya çevre illerden gelen misafirlerin genel olarak tercih ettikleri yolculuk tipi otobüs yolculuğudur. İl plaka kodu 43 olan kent, 2013 yılı verilerine göre 249.558 nüfusa sahiptir.

Kütahya'ya nasıl gidilir?

Kütahya otobüs bileti veya Kütahya yolu üzerindeki güzergahlara rahat bir şekilde ulaşmak ve keyifli bir yolculuk yapmak için sitemizin üst bölümünde yer alan arama bölümünde Kütahya otobüs bileti yazarak sunulan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.
Çavdarhisar Hakkında

Türkiye’nin Ege bölgesinde yer alan Kütahya’nın Çavdarhisar ilçesi, M.Ö 3000’li yıllardan kalma bir yerleşim yeridir.

Bölge, yerleşim yeri olduğundan bu yana pek çok medeniyete tanıklık ederek günümüze kadar gelmiştir. Bergama Krallığı, Roma imparatorluğu, Bizans dönemi gibi önemli evrelerden geçen Çavdarhisar, daha sonra Osmanlı egemenliğine girmiştir. 2015 nüfus sayımına göre 7,072 nüfusa sahip olan Çavdarhisar ilçesi, Kütahya il merkezine 58 km. uzaklıktadır.

Çavdarhisar’a nasıl gidilir?

Türkiye'nin online uygun bilet karşılaştırma sitesi Biletbayi.com sizlere gideceğiniz güzergâhtaki seferleri diğer otobüs firmalarından online olarak listeler ve aynı zamanda en ucuz Kütahya otobüs bileti fiyatını sizlere sunar.
 

Çavdarhisar Kalkışlı Popüler Firmalar

Hazırlanıyor...