Kula Hakkında

Bağlı Bulunduğu Şehir ve Plaka Kodu

Manisa - 45

Telefon Alan Kodu

236

Otogar Sayısı

0

Ege bölgesinde yer alan Manisa’nın Kula ilçesi, etnografik, arkeolojik ve tarihi değerleri ile ön plana çıkan bir yerleşim yeridir.

İlçenin tarihi geçmişi bölgede yapılan kazı çalışmaları ve yüzeysel araştırmalara göre ilkel çağlara dayanmaktadır. Yerleşim yeri olduğu tarihten bu yana pek çok medeniyetin egemenliği altına giren yerleşim yerin 1071 Malazgirt Meydan Muharebesi’nden sonra Türklerin egemenliğine geçmiştir. Ege bölgesinin şirin ilçesi olarak göze çarpan Kula’nın nüfusu 2015 sayımlarına göre 45,357 olarak belirlenmiştir. İlçe Manisa il merkezine 2 km’dir.

Kula’ya nasıl gidilir?

Türkiye'nin online uygun bilet karşılaştırma sitesi Biletbayi.com sizlere gideceğiniz güzergâhtaki seferleri diğer otobüs firmalarından online olarak listeler ve aynı zamanda en ucuz Manisa otobüs bileti fiyatını sizlere sunar. 

Kula Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

biletbayi.com Kullanıcılarının Kula Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Kula Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Kula Otobus Bileti Almak için Kula Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Kula Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
Ankara - Kula 50 TL
Şanlıurfa - Kula 280 TL
Samsun - Kula 150 TL
Batman - Kula 230 TL
Adana - Kula 90 TL
Hazırlanıyor...