Kozluk Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL
Kozluk

Kozluk Hakkında

Bağlı Bulunduğu Şehir ve Plaka Kodu

Batman - 72

Telefon Alan Kodu

488

Otogar Sayısı

0

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Batman’ın Kozluk ilçesi, tarihi geçmişi ile ön plana çıkan bir yerleşim yeridir.

Hallan Çemi Höyüğü kazılarında M.Ö. 8000-8600 ait kalıntılar bulunmuştur. Evliya Çelebi’nin “Seyahatname” adlı eserinde ilçe hakkında eğitimli, hoşgörülü ve cesur bir halkın torunları diye ilçeden bahsedilmektedir. Batman’ın en büyük ilçesi olması özelliği ile de ön plana çıkan Kozluk 2015 nüfus sayımına göre 60,691 nüfusa sahiptir. İlçenin Batman il merkezine uzaklığı 61 km’dir.

Kozluk’a nasıl gidilir?

Türkiye'nin online uygun bilet karşılaştırma sitesi Biletbayi.com sizlere gideceğiniz güzergâhtaki seferleri diğer otobüs firmalarından online olarak listeler ve aynı zamanda en ucuz Batman otobüs bileti fiyatını sizlere sunar. 
 

Kozluk Otobus Firmaları

Kozluk Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Kozluk Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

biletbayi.com Kullanıcılarının Kozluk Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Kozluk Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Kozluk Otobus Bileti Almak için Kozluk Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Kozluk Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
Diyarbakır - Kozluk 40 TL
Kahramanmaraş - Kozluk 120 TL
Mersin - Kozluk 110 TL
Adana - Kozluk 95 TL
.
Hazırlanıyor...