Kozan Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL
Kozan
İSTANBUL
Kozan
Alibeyköy
Kozan
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
KOZAN
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
KOZAN

Kozan Hakkında

Bağlı Bulunduğu Şehir ve Plaka Kodu

Adana - 1

Telefon Alan Kodu

322

Otogar Sayısı

0

Adana’nın “Yukarı Ova” olarak adlandırılan bölümünde, düz bir arazi üzerine kurulan Kozan ilçesi, Adana şehir merkezine 69 km. uzaklıkta yer almaktadır.

Kuzeyinde; KayseriYahyalıFekeSaimbeyli doğusunda; OsmaniyeKadirli, güneyinde; Ceyhanİmamoğlu; batısında ise Aladağ ilçelerinin yer aldığı Kozan, Türkiye’nin en büyük yirmi beşinci ilçesidir.

Tarih boyunca önemli bir konuma sahip olan ilçe, Kilikya Ermeni Krallığı'nın başkentliğini yapmış, Osmanlı Dönemi ve Cumhuriyet döneminde 1926 yılına kadar vilayet olarak kalmıştır. Bu dönemden sonra merkez Adana olmuş, Kozan ise şehre bağlı ilçe statüsü ile kayıtlara geçmiştir.

Sanayi bakımından gelişmiş yapısıyla göz önünde bulunan Kozan’da “Kozan Organize Sanayi Bölgesi” ve bunun gibi birçok iş alanı bulunmaktadır. İlçenin nüfusu 2015 sayımlarına göre 129,242’dir.

Kozan’a nasıl gidilir?

Türkiye'nin online uygun bilet karşılaştırma sitesi Biletbayi.com sizlere gideceğiniz güzergâhtaki seferleri diğer otobüs firmalarından online olarak listeler ve aynı zamanda en ucuz adana otobüs bileti fiyatını sizlere sunar.

Kozan Otobus Firmaları

Kozan Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Kozan Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

biletbayi.com Kullanıcılarının Kozan Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Kozan Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Kozan Otobus Bileti Almak için Kozan Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Kozan Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
Ankara - Kozan 90 TL
İstanbul - Kozan 200 TL
Antalya - Kozan 130 TL
Alanya - Kozan 170 TL
Hazırlanıyor...