Kocaeli Hakkında Bilgi

Plaka Kodu

41

Telefon Alan Kodu

262

Otogar Sayısı

0

Marmara bölgesinde yer alan Kocaeli, geçmişi uzun dönemler öncesine dayanan bir kenttir

Kentteki tarihi yapıları incelediğinizde de bu detayı net bir şekilde görebilirsiniz. Kent, modern yapılanmalar noktasında en iyi şekilde tasarlanmış ve kendinden söz ettiren yapısıyla ön plana çıkmaktadır. Türkiye'nin onuncu büyük şehri olan Kocaeli'nin nüfusu 2015 itibarıyla 1.780.055'tir.

Günümüz modern yapılanmalarından en iyi şekilde faydalanan kente ulaşım için en çok kullanılan alternatiflerden biri de otobüs ile yolculuktur. Günlük olarak çevre illerden ve uzak illerden gelen otobüsler, terminalin sürekli hareketli olmasını sağlamaktadır.

Kocaeli'ne nasıl gidilir?

Kocaeli otobüs bileti veya Kocaeli yolu üzerindeki güzergahlara rahat bir şekilde ulaşmak ve keyifli bir yolculuk yapmak için sitemizin üst bölümünde yer alan arama bölümünde Kocaeli otobüs bileti yazarak sunulan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Kocaeli Otobus Firmaları

Kocaeli Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Kocaeli Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

biletbayi.com Kullanıcılarının Kocaeli Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Kocaeli Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Kocaeli Otobus Bileti Almak için Kocaeli Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Kocaeli Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
Ankara - Kocaeli 50 TL
Esenler - Kocaeli 25 TL
Bursa - Kocaeli 22 TL
Adana - Kocaeli 75 TL
Antalya - Kocaeli 95 TL
Hazırlanıyor...