Kırıkhan Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL
Kırıkhan
İSTANBUL
Kırıkhan
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
KIRIKHAN
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
KIRIKHAN
İSTANBUL
Kırıkhan
Alibeyköy
Kırıkhan
İSTANBUL
Kırıkhan
İSTANBUL
Kırıkhan

Kırıkhan Hakkında

Bağlı Bulunduğu Şehir ve Plaka Kodu

Hatay - 31

Telefon Alan Kodu

326

Otogar Sayısı

0

Akdeniz bölgesinde yer alan Hatay’ın bir ilçesi olan Kırıkhan, tarihi uzun dönemler öncesine dayanmasına rağmen, adının son yüzyıllarda duyulduğu söylenmektedir.

Ancak Karacaoğlan şiirlerinde de Kırıkhan adının geçmesi, ilçenin geçmişinin uzun zamanlar öncesine dayandığını göstermektedir. Hatay'da Antakya’dan sonra en gelişmiş ilçe statüsüne sahip olan Kırıkhan’ın ekonomisinin büyük çoğunluğu tarım, geriye kalan kısmı ise sanayi üzerindedir.

Hatay il merkezine 38 km. uzaklıkta yer alan Kırıkhan’ın nüfusu 2015 sayımlarına göre 108,918 olarak hesaplanmıştır. Hatay otobüs bileti alarak şehir merkezinden hareket eden ilçe minibüsleriyle Kırıkhan’a ulaşım sağlanabilmektedir.

Kırıkhan’a nasıl gidilir?

Türkiye'nin online uygun bilet karşılaştırma sitesi Biletbayi.com sizlere gideceğiniz güzergâhtaki seferleri diğer otobüs firmalarından online olarak listeler ve aynı zamanda en ucuz Hatay otobüs bileti fiyatını sizlere sunar.

Kırıkhan Otobus Firmaları

biletbayi.com Kullanıcılarının Kırıkhan Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Kırıkhan Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Kırıkhan Otobus Bileti Almak için Kırıkhan Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Kırıkhan Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
Adana - Kırıkhan 40 TL
.
Hazırlanıyor...