Keskin Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL(Esenler)
Keskin
İSTANBUL(Alibeyköy)
Keskin

Keskin Hakkında

Bağlı Bulunduğu Şehir ve Plaka Kodu

Kırıkkale - 71

Telefon Alan Kodu

318

Otogar Sayısı

0

İç Anadolu bölgesinde yer alan Kırıkkale’nin Keskin ilçesi, daha önce Ankara iline bağlı idi.

Makine Kimya Endüstrisi Fabrikaları ve Tüpraş Rafinerisi’nin Kırıkkale’ye kurulmasından sonra Keskin ilçesi Kırıkkale’ye bağlanmıştır. Keskin halkı hakkında Osmanlı kaynaklarında yer alan bilgilere göre buraya gelenler, Türkmenistan asıllı olup Erzurum’dan buraya gelmişlerdir. Yüz ölçümü bakımından Kırıkkale’nin en büyük ilçesi olma özelliğine sahip olan Keskin, 2015 nüfus sayımına göre 16,729 nüfusa sahiptir. İlçe, Kırıkkale il merkezine 29 km. mesafededir.

Keskin’e nasıl gidilir?

Türkiye'nin online uygun bilet karşılaştırma sitesi Biletbayi.com sizlere gideceğiniz güzergâhtaki seferleri diğer otobüs firmalarından online olarak listeler ve aynı zamanda en ucuz Kırıkkale otobüs bileti fiyatını sizlere sunar.  

Keskin Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

biletbayi.com Kullanıcılarının Keskin Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Keskin Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Keskin Otobus Bileti Almak için Keskin Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Keskin Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
İstanbul - Keskin 80 TL
Ankara - Keskin 40 TL
.
Hazırlanıyor...