Keşap Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
KEŞAP
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
KEŞAP
İSTANBUL
Keşap
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
KEŞAP
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
KEŞAP
İSTANBUL
Keşap
İSTANBUL (Esenler)
KEŞAP
Alibeyköy
Keşap

Keşap Hakkında

Bağlı Bulunduğu Şehir ve Plaka Kodu

Giresun - 28

Telefon Alan Kodu

454

Otogar Sayısı

0

Giresun’un bir ilçesi olan Keşap, M.Ö 6. Yüzyıllara dayanan bir geçmişi ile ön plana çıkmaktadır.

Pers İmparatorluğu, Pontus Krallığı ve Roma İmparatorluğu gibi önemli dönemlere tanıklık eden ilçe halkı, Türkmen Çepnilerden oluşmaktadır. Selçuklu Beyliklerinin Anadolu’ya gelmesinden sonra Türk toprakları olmaya başlayan Keşap, bu dönemden sonra yönetimi Osmanlı imparatorluğuna devretmiştir.

Yazları sıcak, kışları ise ılık geçen ilçe, dereleri ile doğal bir güzellik sunmaktadır. Kargın, Dut yalısı, Taflan, Keşiş, Keşap, Torağzı, Kömürlük, Yolağzı, Killik, Değirmenağzı dereleri, Keşap’ta doğal turizm adına incelenmesi gereken güzel yerlerdir.

Giresun il merkezine 10 km. uzaklıkta yer alan ilçenin nüfusu, 2015 sayımlarına göre 21,066 olarak hesaplanmıştır. Giresun otobüs bileti alarak şehir merkezinden hareket eden ilçe araçlarıyla Keşap’a ulaşım sağlanmaktadır.

Keşap’a nasıl gidilir?

Türkiye'nin online uygun bilet karşılaştırma sitesi Biletbayi.com sizlere gideceğiniz güzergâhtaki seferleri diğer otobüs firmalarından online olarak listeler ve aynı zamanda en ucuz Giresun otobüs bileti fiyatını sizlere sunar.

Keşap Otobus Firmaları

biletbayi.com Kullanıcılarının Keşap Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Keşap Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Keşap Otobus Bileti Almak için Keşap Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Keşap Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
İstanbul - Keşap 130 TL
Hazırlanıyor...