Kemer Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
KEMER
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
KEMER

Kemer Hakkında

Bağlı Bulunduğu Şehir ve Plaka Kodu

Antalya - 7

Telefon Alan Kodu

242

Otogar Sayısı

0

1980’li yıllara kadar küçük bir köy olan Kemer, Antalya’nın 40 km. uzaklığında yer almaktadır.

Son 20 yıl içerisinde turizm dünyasına kapılarını açmasıyla birlikte kurulan tesisler ve turistik alanlar sayesinde, ilçe bu dönemden sonra kasaba ve 1981 yılında ise ilçe statüsüne kavuşmuştur. Deniz, Orman ve dağ güzellikleriyle ön plana çıkan Kemer’de saklı cennetlerin olması, turizm dünyasının gözünden kaçmamaktadır.

Bu da her sezon daha bir hareketli olmasını etkilemektedir. 320 yat kapasiteli marinası, dünyaca bilinmekte olup marinayla birlikte 52 km'lik sahil şeridi Avrupa Çevre Eğitim Vakfı (FEEK)'in belirlediği kriterleri sağlayarak Mavi Bayrak ödülü almasını sağlamıştır.

2015 sayımlarına göre 42,796 nüfusu olan ilçeye ulaşım oldukça rahattır. Antalya otobüs bileti alarak güzergah üzerinden ulaşılabildiği gibi şehir merkezinden hareket eden ilçe minibüsleriyle de Kemer’e gidilebilmektedir.

Kemer’e nasıl gidilir?

Türkiye'nin online uygun bilet karşılaştırma sitesi Biletbayi.com sizlere gideceğiniz güzergâhtaki seferleri diğer otobüs firmalarından online olarak listeler ve aynı zamanda en ucuz Antalya otobüs bileti fiyatını sizlere sunar.

Kemer Otobus Firmaları

Kemer Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Kemer Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

biletbayi.com Kullanıcılarının Kemer Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Kemer Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Kemer Otobus Bileti Almak için Kemer Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Kemer Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
Ankara - Kemer 80 TL
Konya - Kemer 60 TL
Hatay - Kemer 120 TL
Gaziantep - Kemer 200 TL
Düzce - Kemer 150 TL
Hazırlanıyor...