Kastamonu - Çatalzeytin Otobüs Biletleri

5784 KM

Süre

00:00 SAAT

En Ucuz Fiyat

0 TL
Arama yaptığınız güzergahta herhangi bir sefer bulunamamaktadır. Dilediğiniz güzergaha en yakın Alternatif Rotaları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Biletbayi.com olarak, Kastamonu'dan Çatalzeytin'a en ucuz otobüs seferlerini ve en önemli otobüs firmalarını sizler için bir araya topladık. Gitmek istediğiniz güzergah üzerinde otobüs sefer saatleri ve fiyatlarını karşılaştırıp, en uygun fiyatı bulabilirsiniz.
Kastamonu Hakkında

Karadeniz bölgesinde, Gökırmak'ın bir kolu olan Karaçomak Deresi vadisinde yer alan Kastamonu, doğal güzellikleri ve kendine has kültürüyle bilinen bir kenttir.

Denizden yüksekliği 774 metre olan kent, tarihi bakımdan da incelenmeye değer şehirlerimizden biridir. Paflagonyalılar, Kaşkalar, Hititler, Roma ve Bizanslılar tarafından farklı dönemlerde yönetilen kent, son olarak Türklerin eline geçmiştir. II. Abdülhamit zamanında şehrin ortasına dikilen "Saat Kulesi" kentin en dikkat çekici yerlerindendir.

Kastamonu'nun plaka kodu 37'dir 2014 genel nüfus sayımı verilerine göre kentin toplam nüfusu 214.188 olarak hesaplanmıştır.

Kastamonu'ya nasıl gidilir?

Kastamonu otobüs bileti veya Kastamonu yolu üzerindeki güzergahlara rahat bir şekilde ulaşmak ve keyifli bir yolculuk yapmak için sitemizin üst bölümünde yer alan "arama" bölümünde Kastamonu otobüs bileti yazarak sunulan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.
Çatalzeytin Hakkında

Çatalzeytin, batı Karadeniz bölgesinde yer alan Kastamonu’nun bir ilçesidir.

İlçenin tarihi, uzun dönemler öncesine dayanmaktadır. 1954 yılına kadar bucak olan yerleşim yeri, bu dönemden sonra ilçe statüsüne yükselmiştir. Güneyinde Taşköprü ve Devrekani, doğusunda Sinop'un Türkeli ilçesi, batısında Abana ve Bozkurt ilçeleri ile komşu olan ilçe, Kastamonu il merkezine 72 km. uzaklıkta yer almaktadır. 2015 nüfus sayımına göre ilçenin nüfusunun 6,504 olduğu belirlenmiştir.

Kastamonu otobüs bileti alarak şehir merkezinden hareket eden araçlarla Çatalzeytin’e ulaşım sağlanabilmektedir.

Çatalzeytin’e nasıl gidilir?

Türkiye'nin online uygun bilet karşılaştırma sitesi Biletbayi.com sizlere gideceğiniz güzergâhtaki seferleri diğer otobüs firmalarından online olarak listeler ve aynı zamanda en ucuz Kastamonu otobüs bileti fiyatını sizlere sunar.

Çatalzeytin Kalkışlı Popüler Firmalar

Hazırlanıyor...