Kaş Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER)
KAŞ
İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY
KAŞ

Kaş Hakkında

Bağlı Bulunduğu Şehir ve Plaka Kodu

Antalya - 7

Telefon Alan Kodu

242

Otogar Sayısı

0

Akdeniz bölgesinin tatil anlamında en çok tercih edilen yerlerinden biri de Antalya’nın Kaş ilçesidir.

Kaş, il merkezine 188 km. uzaklıkta yer almaktadır. Tarihi döneminin net olarak hangi zamanlara dayandığı bilinmeyen ilçede Istlada, Apollonia, İsinda, Kyaenai gibi antik kentler bulunmaktadır. Bunların yanında adı ve hangi dönemlere ait olduğu bilinmeyen birçok antik kent de yine kendini göstermektedir.

Turizm dünyasının her sezon akın ettiği ilçe doğuda Demre kuzeyde ise Elmalı ilçelerine komşudur. Yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı bir iklime sahip olan Kaş’ın 70 km. uzunluğunda sahil şeridi bulunmaktadır. 2.100 m. mesafede Yunanistan'a bağlı Meis Adası’na komşuluk eden Kaş, her sezon yoğun bir şekilde misafirlerini ağırlamaktadır.

2015 nüfus sayımlarına göre 55,574 kişilik nüfusa sahip olduğu tespit edilen ilçeye ulaşmak için Antalya otobüs bileti alınarak güzergah üzerinden ulaşılabildiği gibi il merkezinden hareket eden Kaş otobüs ve minibüsleriyle de ulaşılabilmektedir.

Kaş’a nasıl gidilir?

Türkiye'nin online uygun bilet karşılaştırma sitesi Biletbayi.com sizlere gideceğiniz güzergâhtaki seferleri diğer otobüs firmalarından online olarak listeler ve aynı zamanda en ucuz Antalya otobüs bileti fiyatını sizlere sunar.

Kaş Otobus Firmaları

biletbayi.com Kullanıcılarının Kaş Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Kaş Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Kaş Otobus Bileti Almak için Kaş Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Kaş Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
İzmir - Kaş 80 TL
Aydın - Kaş 94 TL
Esenler - Kaş 185 TL
Muğla - Kaş 60 TL
Kütahya - Kaş 120 TL
Hazırlanıyor...