Kahta Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL
Kahta
İSTANBUL
Kahta

Kahta Hakkında

Bağlı Bulunduğu Şehir ve Plaka Kodu

Adıyaman - 2

Telefon Alan Kodu

416

Otogar Sayısı

0

Adıyaman’ın en bilinen ilçelerinden biri olan Kahta’nın tarihi hakkında net bilgiler bulunmamaktadır.

Ancak ilçenin tarih öncesine dayandığını söyleyen uzman tarihçiler bulunmaktadır. Persçe'de “Dağın Eteği” anlamına gelen Kâhta, Nemrut Dağı eteklerinde bulunduğu için muhtemelen bu isim verilmiştir.

Antik bölgelerin yoğun olmasından dolayı sürekli ziyaretçi alan ilçe, ulaşım bakımından birçok alternatife sahiptir. Malatya otobüs bileti alarak ulaşabileceğiniz gibi Adıyaman merkezinden hareket eden ilçe minibüsleriyle de ilçeye ulaşabilirsiniz.

2015 nüfus sayımlarına göre ilçenin nüfusunun 118,646 olduğu tespit edilmiştir. Doğal güzellikleriyle birlikte antik yerlere sahip olan Kâhta ilçesi, gezilecek yerlerden biridir.

Kahta’ya nasıl gidilir?

Türkiye'nin online uygun bilet karşılaştırma sitesi Biletbayi.com sizlere gideceğiniz güzergâhtaki seferleri diğer otobüs firmalarından online olarak listeler ve aynı zamanda en ucuz Adıyaman otobüs bileti fiyatını sizlere sunar.

Kahta Otobus Firmaları

Kahta Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Kahta Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

biletbayi.com Kullanıcılarının Kahta Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Kahta Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Kahta Otobus Bileti Almak için Kahta Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Kahta Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
Tarsus - Kahta 70 TL
.
Hazırlanıyor...