Kadirli Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL
Kadirli
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
KADİRLİ
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
KADİRLİ

Kadirli Hakkında

Bağlı Bulunduğu Şehir ve Plaka Kodu

Osmaniye - 80

Telefon Alan Kodu

328

Otogar Sayısı

0

Akdeniz bölgesinde Osmaniye’nin ilçelerinden biri olan Kadirli ilçesi, ilk çağ dönemlerine kadar uzanan bir geçmişe sahiptir.

Çevrede yapılan arkeolojik kazı çalışmalarında ilçenin geçmiş dönemlerine ait kalıntılar elde edilmiştir. Antik dönemlerde adının “Flavias” veya “Flaviapolis” olduğu kaynaklarda yer almaktadır. Birçok medeniyete tanıklık ederek günümüze kadar gelen Kadirli’den sırasıyla; Kizzuvatna Krallığı, Hititler, Asurlar, Klikyalılar, Romalılar, Bizanslılar, Anadolu Selçukluları, Dulkadiroğluları ve Osmanlılar hâkimiyet kurmuşlardır. Günümüzde modern yapılanmaların kendini gösterdiği Kadirli ilçesinin nüfusu 2015 sayımına göre 119,857 olarak belirlenmiştir. İlçenin Osmaniye il merkezine uzaklığı 45 km’dir.

Kadirli’ye nasıl gidilir?

Türkiye'nin online uygun bilet karşılaştırma sitesi Biletbayi.com sizlere gideceğiniz güzergâhtaki seferleri diğer otobüs firmalarından online olarak listeler ve aynı zamanda en ucuz Osmaniye otobüs bileti fiyatını sizlere sunar. 

Kadirli Otobus Firmaları

Kadirli Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Kadirli Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

biletbayi.com Kullanıcılarının Kadirli Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Kadirli Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Kadirli Otobus Bileti Almak için Kadirli Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Kadirli Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
Ankara - Kadirli 79 TL
İstanbul - Kadirli 130 TL
Manavgat - Kadirli 100 TL
Konya - Kadirli 65 TL
Aksaray - Kadirli 80 TL
.
Hazırlanıyor...