İstanbul - Çatalca Otobüs Biletleri

5467 KM

Süre

23:15 SAAT

En Ucuz Fiyat

18 TL
Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
Alibeyköy
Silivri
Bayrampaşa
Silivri
Bayrampaşa
Silivri
Silivri
Selimpaşa
Bayrampaşa
Silivri
Silivri
Bayrampaşa
Silivri
Bayrampaşa
Silivri
Bayrampaşa
İstanbul Hakkında

Türkiye'nin en ilgi çeken şehirlerinden biri olan İstanbul, Türkiye'nin kuzeybatısında, Marmara'nın kıyısında yer almaktadır.

Tarihi çok uzun dönemler öncesine dayanan kent, geçmişten günümüze gelinceye kadar önemli olan konumundan hiçbir şey eksiltmemiştir. Avrupa ve Anadolu yakası olmak üzere iki bölgeden oluşan İstanbul, Türkiye'nin en kalabalık şehridir.

Kültürel, teknoloji ve modernlik açısından oldukça gelişmiş olan şehrin dört bir yanının denizle çevrili olması ayrıca İstanbul'a farklı bir güzellik katmaktadır. İl plaka kodu 34 olan şehir, 2010 nüfus sayımlarına gören 13.255.685 nüfusa sahiptir.

Ulaşım açısından herhangi bir sıkıntısı bulunmayan kente, otobüs seferleri günlük olarak düzenlemektedir. Türkiye'nin dört bir yanından otobüs firmalarının geldiği şehirde çok sayıda büyük-küçük otobüs terminalleri bulunmaktadır. Bu nedenle ulaşımda herhangi bir sorun yaşanmamaktadır.

İstanbul'a  nasıl gidilir?

İstanbul otobüs bileti veya İstanbul yolu üzerindeki güzergahlara rahat bir şekilde ulaşmak ve keyifli bir yolculuk yapmak için sitemizin üst bölümünde yer alan "arama" bölümünde İstanbul otobüs bileti yazarak sunulan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.
Çatalca Hakkında

Marmara bölgesinde, İstanbul’un batısında yer alan Çatalca, ilin en büyük ilçesidir.

Tarihi geçmişi milattan öncesi yıllara dayanan Çatalca, cumhuriyet döneminden sonra Mustafa Kemal Atatürk’ün vilayet merkezi statüsüne yükseltilmiştir. 1926 yılına gelindiğine yeniden ilçe konumuna getirilen Çatalca, tarihi geçmişinde Trakların yaşadığı bir yer idi. Avcılar ve Gaziosmanpaşa ilçelerini doğusunda, batısında Büyükçekmece, Silivri ve Tekirdağ ile komşu olan Çatalca’nın nüfusu 2016 sayımına göre 68,935 olarak belirlenmiştir. İlçenin İstanbul il merkezine uzaklığı 55 km’dir.

Çatalca’ya nasıl gidilir?

Türkiye'nin online uygun bilet karşılaştırma sitesi Biletbayi.com sizlere gideceğiniz güzergâhtaki seferleri diğer otobüs firmalarından online olarak listeler ve aynı zamanda en ucuz Kütahya otobüs bileti fiyatını sizlere sunar.

Çatalca Kalkışlı Popüler Firmalar

Hazırlanıyor...