İstanbul Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
ANKARA
İSTANBUL
ANKARA
İSTANBUL
ANKARA
Alibeyköy
ANKARA
İSTANBUL
ANKARA
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
ANKARA
İSTANBUL
ANKARA
İSTANBUL(Esenler)
ANKARA
İSTANBUL(Alibeyköy)

İstanbul Hakkında

Plaka Kodu

34

Telefon Alan Kodu

212,216

Otogar Sayısı

0

Türkiye'nin en ilgi çeken şehirlerinden biri olan İstanbul, Türkiye'nin kuzeybatısında, Marmara'nın kıyısında yer almaktadır.

Tarihi çok uzun dönemler öncesine dayanan kent, geçmişten günümüze gelinceye kadar önemli olan konumundan hiçbir şey eksiltmemiştir. Avrupa ve Anadolu yakası olmak üzere iki bölgeden oluşan İstanbul, Türkiye'nin en kalabalık şehridir.

Kültürel, teknoloji ve modernlik açısından oldukça gelişmiş olan şehrin dört bir yanının denizle çevrili olması ayrıca İstanbul'a farklı bir güzellik katmaktadır. İl plaka kodu 34 olan şehir, 2010 nüfus sayımlarına gören 13.255.685 nüfusa sahiptir.

Ulaşım açısından herhangi bir sıkıntısı bulunmayan kente, otobüs seferleri günlük olarak düzenlemektedir. Türkiye'nin dört bir yanından otobüs firmalarının geldiği şehirde çok sayıda büyük-küçük otobüs terminalleri bulunmaktadır. Bu nedenle ulaşımda herhangi bir sorun yaşanmamaktadır.

İstanbul'a  nasıl gidilir?

İstanbul otobüs bileti veya İstanbul yolu üzerindeki güzergahlara rahat bir şekilde ulaşmak ve keyifli bir yolculuk yapmak için sitemizin üst bölümünde yer alan "arama" bölümünde İstanbul otobüs bileti yazarak sunulan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

biletbayi.com Kullanıcılarının İstanbul Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

.
Hazırlanıyor...