İmamoğlu Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL
İmamoğlu
İSTANBUL
İmamoğlu
Alibeyköy
İmamoğlu

İmamoğlu Hakkında

Bağlı Bulunduğu Şehir ve Plaka Kodu

Adana - 1

Telefon Alan Kodu

322

Otogar Sayısı

0

Adana’nın 15 ilçesinden biri olan İmamoğlu, bir ova ilçesidir.

Ekonomik bakımdan Kozan’a bağlı olan ilçenin kuzeyinde Kozan, güneyinde Yüreğir ve Ceyhan, doğusunda Ceyhan ve Kozan, batısında ise Aladağ ve Karaisalı ilçeleri yer almaktadır.

Şehir merkezine 44 km. uzaklıkta yer alan ilçenin nüfusu 2015 sayımlarına göre 28,686’dır. Adana’dan Kozan, Feke, Saimbeyli ve Tufanbeyli’ye giden yolu üzerine kurulu olan şehrin geçmişi Hititlere kadar uzanmaktadır.

İlçenin Çörten Köyü Pekmezci Mahallesi’ndeki “Altınini” kalıntılar, geçmiş döneminin uzunluğunu en iyi şekilde anlatan detaylardan biridir.

İmamoğlu’na gitmek için Adana otobüs bileti alınması yeterlidir. Şehir merkezine gidildikten sonra merkezden ilçeye hareket eden minibüslerle kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir.

İmamoğlu’na nasıl gidilir?

Türkiye'nin online uygun bilet karşılaştırma sitesi Biletbayi.com sizlere gideceğiniz güzergâhtaki seferleri diğer otobüs firmalarından online olarak listeler ve aynı zamanda en ucuz Adana otobüs bileti fiyatını sizlere sunar.

İmamoğlu Otobus Firmaları

biletbayi.com Kullanıcılarının İmamoğlu Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen İmamoğlu Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

İmamoğlu Otobus Bileti Almak için İmamoğlu Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların İmamoğlu Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
İzmir - İmamoğlu 200 TL
Hazırlanıyor...