Hopa Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL (Esenler)
Hopa

Hopa Hakkında

Bağlı Bulunduğu Şehir ve Plaka Kodu

Artvin - 8

Telefon Alan Kodu

466

Otogar Sayısı

0

Türkiye - Gürcistan sınırı olan Sarp Sınır Kapısı'na 20 km. kadar uzaklıkta bulunan Hopa, Artvin’in bir ilçesidir.

İlçe uzun dönemler öncesine dayanan bir tarihi geçmişe sahip olup Roma dönemlerinde kaynaklarda yer alan bilgiye göre adının “Anaxoupê” olduğu geçmektedir. Tipik Karadeniz iklimine sahip olan Hopa, sürekli yağış alan bir iklime sahiptir.

Dağlık kesimi yüksek ve sığ olan ilçe, Artvin’de en çok bilinen ilçedir. kızılağaç, kestane, gürgen, kayın, ve meşe bitki örtüsünden oluşan Hopa, bu yönüyle doğal güzelliklere ev sahipliği yapmaktadır.

2015 nüfus sayımlarına göre ilçenin nüfusu 19,748 olarak hesaplanmıştır. Artvin otobüs bileti alarak güzergah üzerinden ulaşılabilen ilçeye, şehir merkezinden hareket eden ilçe minibüsleriyle de ulaşılabilmektedir.

Hopa’ya nasıl gidilir?

Türkiye'nin online uygun bilet karşılaştırma sitesi Biletbayi.com sizlere gideceğiniz güzergâhtaki seferleri diğer otobüs firmalarından online olarak listeler ve aynı zamanda en ucuz Artvin otobüs bileti fiyatını sizlere sunar.

Hopa Otobus Firmaları

Hopa Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Hopa Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

biletbayi.com Kullanıcılarının Hopa Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Hopa Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Hopa Otobus Bileti Almak için Hopa Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Hopa Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
Ankara - Hopa 120 TL
Giresun - Hopa 50 TL
Şanlıurfa - Hopa 160 TL
Yalova - Hopa 190 TL
Erzurum - Hopa 70 TL
.
Hazırlanıyor...