Hendek Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
HENDEK
İSTANBUL (Esenler)
Hendek
İSTANBUL (Esenler)
Hendek
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
HENDEK
İSTANBUL (Esenler)
Hendek
İSTANBUL (Esenler)
Hendek

Hendek Hakkında

Bağlı Bulunduğu Şehir ve Plaka Kodu

Sakarya - 54

Telefon Alan Kodu

264

Otogar Sayısı

0

Marmara bölgesinde yer alan Sakarya’nın bir ilçesi olan Hendek’in küçük bir bölümü Karadeniz bölgesinde, geriye kalan büyük bölümü ise Marmara bölgesindedir.

İlçenin tarihi geçmişi Bitinyalılar’a kadar uzanmaktadır. Ancak bu dönemlere ait kalıntıların izine rastlanılmamaktadır. Romalılar, Bizans ve Selçuklar döneminden kalma eserlerden ise sadece Bizans dönemine ait mezarlar civar köylerde yer almaktadır. 1300’lü yıllarda Osmanlıların egemenliği altına giren Hendek’in o dönemde yaşayan halkının Müslüman oldukları düşünülmektedir. Tarihi dönemlerde önemli bir nokta olarak görev yapan Hendek ilçesi, günümüzde modern bir yaşam kenti olarak ön plana çıkmaktadır. 2015 nüfus sayımına göre 78,179 nüfusa sahip olduğu tespit edilen ilçe, Sakarya il merkezine 46 km. uzaklıktadır.

Hendek’e nasıl gidilir?

Türkiye'nin online uygun bilet karşılaştırma sitesi Biletbayi.com sizlere gideceğiniz güzergâhtaki seferleri diğer otobüs firmalarından online olarak listeler ve aynı zamanda en ucuz Sakarya otobüs bileti fiyatını sizlere sunar. 

Hendek Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

biletbayi.com Kullanıcılarının Hendek Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Hendek Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Hendek Otobus Bileti Almak için Hendek Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Hendek Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
İstanbul - Hendek 55 TL
.
Hazırlanıyor...