Hatay Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL
HATAY
İSTANBUL
HATAY
İSTANBUL
HATAY
Alibeyköy
HATAY
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
HATAY
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
HATAY
İSTANBUL
HATAY
Alibeyköy
HATAY

Hatay Hakkında

Plaka Kodu

31

Telefon Alan Kodu

326

Otogar Sayısı

0

Akdeniz bölgesinin doğu şeridinde yer alan Hatay, Türkiye'nin en kalabalık on üçüncü şehridir.

Tarihi, oldukça uzun ve gizemli olan bir şehir olması, turistik açıdan dikkat çekiciliğini arttırmaktadır. Suriye ile yakın komşu olan Hatay'ın güneyinde Suriye, batısında Akdeniz, kuzeybatısında Adana, kuzeyinde Osmaniye ve kuzeydoğusunda Gaziantep illeri yer almaktadır.

Yapılan arkeolojik kazı çalışmalarında edilen bilgilere göre kentin geçmişi, M.Ö 100.000 ile 40.000 arasında olduğuna ilişkin buluntular elde edilmiştir. Tarihi güzelliklerinin yanında doğal güzellikleriyle de büyüleyici bir kent olan Hatay'ın il plaka kodu 31'dir. 2015 yılı itibarıyla 1.533.507 nüfusa sahip olan kent, karayolu taşımacılığında ön planda olan bir şehirdir.


Hatay'a nasıl gidilir?

Hatay otobüs bileti veya Hatay yolu üzerindeki güzergahlara rahat bir şekilde ulaşmak ve keyifli bir yolculuk yapmak için sitemizin üst bölümünde yer alan "arama" bölümünde Hatay otobüs bileti yazarak sunulan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Hatay Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

biletbayi.com Kullanıcılarının Hatay Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Hatay Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Hatay Otobus Bileti Almak için Hatay Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Hatay Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
Denizli - Hatay 170 TL
.
Hazırlanıyor...