Hakkari Hakkında

Plaka Kodu

30

Telefon Alan Kodu

438

Otogar Sayısı

0

Doğu Anadolu bölgesinin uç noktalarında yer alan Hakkari, sessiz ve dingin yapısıyla dikkat çeker.

Geçmişi çok uzun dönemler öncesine dayanan ilin eski ismi "Çölemerik" ya da Kürtçe de "Colemêrg" olarak bilinmektedir. Modern yapılanmalardan pek etkilenmese de ulaşım açısından herhangi bir sıkıntısı bulunmayan Hakkâri'nin il plaka kodu 30'dur. 2014 nüfus sayımlarına göre kentin nüfusu 79.335'tir.

Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinden Hakkârii'ye gidenler, otobüs yolculuğunu tercih etmektedirler. Sitemizden arama yaparak Hakkâriotobüs bileti bulabilir, seyahatinizde farklı otobüs firma seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Hakkâri'ye nasıl gidilir?

Hakkâri otobüs bileti veya Hakkâri yolu üzerindeki güzergahlara rahat bir şekilde ulaşmak ve keyifli bir yolculuk yapmak için sitemizin üst bölümünde yer alan "arama" bölümünde Hakkari otobüs bileti yazarak sunulan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Hakkari Otobus Firmaları

Hakkari Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Hakkari Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

biletbayi.com Kullanıcılarının Hakkari Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Hakkari Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Hakkari Otobus Bileti Almak için Hakkari Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Hakkari Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
Van - Hakkari 40 TL
Hazırlanıyor...