Gümüşhane Otobüs Bileti

Firma
Kalkış
Varış
Fiyat
İSTANBUL
GÜMÜŞHANE
İSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
GÜMÜŞHANE
İSTANBUL (ALİBEYKÖY)
GÜMÜŞHANE

Gümüşhane Hakkında Bilgi

Plaka Kodu

29

Telefon Alan Kodu

456

Otogar Sayısı

1

Karadeniz bölgesinin küçük ve şirin bir şehri olan Gümüşhane, tarihi M.Ö 3500 yıllarına kadar uzanan bir kenttir.

MÖ 3500 yıllarına kadar uzanan bir kenttir. Doğal güzellikleri ve özgün tasarımı ile misafirlerini kendine hayran bırakan kentin yerleşim yeri olmasından bu yana birçok medeniyet tarafından ele geçirildiği bilinmektedir. Roma, Bizans, Hitit gibi egemenliklerin haricinde çok sayıda isim, tarih kaynaklarında yer almaktadır.

Günümüze gelindiğinde ise yapılanmalara ayak uydurduğu görülen şehir daha modern ve yaşanılır bir hale getirilmiştir. İlk plaka kodu 29 olan Gümüşhane'de yapılan 2014 nüfus sayımına göre 87.978 nüfusa sahiptir.

Karayolu taşımacılığında herhangi bir sorunu olmayan kente, özellikle de çevre illerden gelenler otobüs yolculuğunu tercih etmektedirler. Sitemizden de faydalanarak Gümüşhane otobüs bileti araması yapabilir ve en ucuz otobüs bileti seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Gümüşhane'ye nasıl gidilir?

Gümüşhane otobüs bileti veya Gümüşhane yolu üzerindeki güzergahlara rahat bir şekilde ulaşmak ve keyifli bir yolculuk yapmak için sitemizin üst bölümünde yer alan "arama" bölümünde Gümüşhane otobüs bileti yazarak sunulan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Gümüşhane Otogarları

Gümüşhane Otogarı (0456) 213 14 32 Hasanbey Mahallesi, Gümüşhane Otogarı, 29000 Gümüşhane Merkez/Gümüşhane, Türkiye

Gümüşhane Otobus Firmaları

Gümüşhane Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Gümüşhane Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 6 ay içerisinde biletbayi.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

biletbayi.com Kullanıcılarının Gümüşhane Üzerinden En Çok Seyahat Ettiği Durak

En Çok Tercih Edilen Gümüşhane Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Gümüşhane Otobus Bileti Almak için Gümüşhane Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Gümüşhane Otobüs Bileti Fiyatları biletbayi.com'da!
Güzergah Fiyat
İstanbul - Gümüşhane 118 TL
Samsun - Gümüşhane 45 TL
Ankara - Gümüşhane 90 TL
Van - Gümüşhane 70 TL
Adana - Gümüşhane 90 TL
Hazırlanıyor...